Jump to content

P: Laguna 2 1.9 dci s neispravnim motorom.


clios

Recommended Posts

Iz usluge:

Taman kad je objavljena na njuškalu nakon 2 dana auto put, rikne pumpa ulja, zariba motor, ostavi trag ulja 200 metara... Evo prodaje se šta je ostalo od nje:

- Laguna 2 1.9 dci 88 kW 2004. god. regana do 3/20.

- nove ljetne gume na alu felgama montirane u 4. mjesec, zimske gume na alu felgama 16" stare 3 god.

- rezervar pun do čepa (jbg, napunio prije puta) ?

- servisi, slike i ostali detalji pišu u oglasu da ne kopiram

cijena za forumaše 5000 kn. što prije to bolje, prijepis obavezan (ili je ja odjavljujem) da mogu prenijeti bonus na drugo auto...

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-1.9-dci-oglas-29309784

 

kontakt 095 819 0534, auto je Splitu/Žrnovnici (ovlašteni servis AC Teo)

Edited by clios
Link to comment
Share on other sites

može lock, auto ide na cios. Ostaju 2 seta alu felgi 16" sa zimskim i (novim) ljetnim gumama, pa ću stavit oglase i slike kroz koji dan u pripadajuću kategoriju... (u oglasu na njuškalu se vidi ljetni set)

Link to comment
Share on other sites

antoher 88kw bites the dust...

 

nazalost cijena ti je realna cios, godine, kilometri, los motor i kad je ispravan, tu i tam koja lampica svijetli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skini cijev od interkulera do usisne grane ako je čitava i senzor na rampi goriva. 

to cesto odlazi, nedavnome jedan kolega tu sa foruma tražio tu cijev..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta mi je auta. Nikako ne izgleda za cios ali lako je meni reći. Ja nisam u toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije za Cios, ali "najbolja" ponuda je zamjena motora sa rukama za 5000 kn sa polovnim motorom koji je kao i svaki polovni - upitan. Na tom motoru bi preventivno trebalo stavit novu garnituru remena, pumpu vode, ulja (da se ne dogodi isto) i barem promijenit leteće. Uz to je pitanje što je sa turbinom (reparacija je 1500-2000 kn, nova turbina 4-5 000 kn)... Kad zbrojiš trošak da ga napraviš "kako spada" dođeš do vrijednosti auta. Druga opcija je "skrpat" za 5000 kn a onda opet imaš auto u koje se ne usudiš sjest i potegnit neki đir van grada... u najboljem slučaju uložit 5000, prodat je za 12-13 000 kn, ostane 7... a da te neko za 10 dana zove da se auto opet raspalo, ne hvala.

 

Ovako zbroji nešto od ciosa, nešto od odjave osiguranja i cestarine, dva seta alu felgi s gumama, izgubiš 2-3 000 kn al ti ostaju živci :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Imao sam sličan slučaj. Razbio sam p307. I odmah dobio ponudu da ga takvog dam za 1000 e. Ja odbio i krenuo popravljati. Uložio u popravak koji nije uspio 9000 kn i auto na kraju prodao za 1500. Čak mi nije ni novaca žao koliko živaca potrošenih. Užas. Sretno s drugim autom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.