Jump to content

funkcija auto obaranja svjetala


mirda13

Recommended Posts

Bok.... Može li mi tko nešto malo više reći o ovoj funkciji. Upalio sam ju, probao par puta ali ništa se ne dešava sa dugim svjetlima. Svjetla su na Auto modu, upalim duga, auto mi nailazi u susret, ali ništa. Sad, jesam li ja prekratko čekao (možda treba malo duže da to odradi) ili ne, neznam.... Bila je i malo zavojita cesta, pa možda nije registrirao da mu dolazi auto...

 Dali uopće to može raditi preko ovog "običnog" senzora? Auto je Renault Megane 3 coupe .

Dali je netko imao iskustava sa time? 

IMG_20190905_052508.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moraju ti svijetla biti na auto i to ukljuceno mislim. No nisam siguran jel to uopce softverski podrzava taj auto s tim jednim senzorom. Mozda se mora preko klipa jos nesto ukljuciti ako ovo nije radilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Zrmi RS said:

Moraju ti svijetla biti na auto i to ukljuceno mislim.

To mi je upaljeno, sve....

Ali i ja nekako mislim da mi fali još koji senzor. Tek sam nedavno vidio da je na Meganu 3 dolazio još neki Vision System i imao je neku kao "kameru" gore kod retrovizora. I to je kao navodno služilo za baš tu funkciju. 

Ali mi je malo glupo zašto uopće mogu to odabrati softwarski ako nemam hardver za to. 

safer-driving-with-the-visio-system-in-the-renault-MEGANE-hatch.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Edited by mirda13
Link to comment
Share on other sites

Dipped beam su kratka svijetla. To je obično paljenje svijetala kad padne mrak.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Grunf said:

Dipped beam su kratka svijetla. To je obično paljenje svijetala kad padne mrak.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 

blaženi bio google translate ??? moj bed onda...

ja sam cijelo vrijeme mislio da je to za duga svjetla...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.