Jump to content

P: Felge 17" Clio 200 + gume


Marekk

Recommended Posts

Ja sam prodavao zimske i tesko ih prodao. A imale su isto ripne i noviji dot. No cijena za gume je ipak previse. Rekao sam mu to na pm ali svatko zna cijenu. Dot je problem, isto kao i kod prodaje auta. Jbga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jučer skinuo 4x185/60R15 Dunlop iz druge polovine 2017. Ispucala svaka u utorima s iste strane. A nova guma praktički, i to Made in đermani. ?

Sorry za off, ali mislim da je taj conti ok, ako nema oštećenja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivan1902 said:

Jel imas sto za Vw?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

imam al to ne prodajem

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zrmi RS said:

Ja sam prodavao zimske i tesko ih prodao. A imale su isto ripne i noviji dot. No cijena za gume je ipak previse. Rekao sam mu to na pm ali svatko zna cijenu. Dot je problem, isto kao i kod prodaje auta. Jbga

Je, imaš pravo. I meni je cijena za gume malo previsoka s obzirom na DOT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, fabs91 said:

Nastavno na 10-ak setova za clia. Imaš možda one klasične felge od 197? Ako da pošto bi bile?

nemam ih više, iamm slične, od r26 182 ak te zanimaju

napišite kolko nudite za gume, meni netrebaju, pa možda se negdje nađemo s cijenom

Link to comment
Share on other sites

Jel imas sto za Vw?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Nikola;

0923386346

Kaži da sam ti ja dao broj, jako dobar frend.
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, fabs91 said:

Ma htio bi bas te... Gledam si za zimski set. Hvala na odgovoru.

:D:D kad sam prodavao zimulje Winguard Sport na oem felgama od R27 (antracit raider) onda nitko nije htio te obične 197 felge, tao tak bude, uvik kontra uvik kontra ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma bio si sigurno prejeftin pa su ljudi mislili da su falše

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laci said:

Ma bio si sigurno prejeftin pa su ljudi mislili da su falše

Eto pogodio si

Link to comment
Share on other sites

gume Conti zimske prodane

felge i dalje na prodaju, može samo felge, a imam uz njih još guma 215/45 ljetnih, 225/45 ljetnih (poklanjam), i jedno 4 ili 5 setova slikova, od jeftinih Kumho, Pirelli, do skoro novih Michelin (6komda)

Molio bi admine da preimunuju temu u: Felge 17" Clio 200 + gume

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Svi su knjotali kak su stare kak ne valjaju kak je cijena prevelika, kupil sam nove ljetne i trebala mi je lova, pa sam lijepo napisao da tko je zainteresiran za gume nek ponudi cifru kolko mu vrijede i da cemo se dogovorit brzo

Link to comment
Share on other sites

Nekak si se malo prebrzo dogovorio, i to za 1.100kn.

No dobro, ipak su stare 4 godine. To samo u dućanu prolazi pod novo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.