Jump to content

Servis na 60k km


sikanjic

Recommended Posts

Prema autodati mijenjaju sve isto kao na 30 k km + ulje u getribi, trebalo bi promijeniti baterije u daljinskom, provjeravaju ovjes(mislim da ti nece nista mijenjat), provjera kocnica itd

Meni kad si mijenjali sve osim ulja u getribi(svi filteri, ulje, prednji diskovi) doslo me 1180kn, sad ti jos mijenjaju ulje u getribi znaci cca 1400-1500kn okvirno

Sad me zanima sto ce hans rec da vidim da li sam bar blizu :))

EDIT Provjeriti ce ti i klimu te vjerovatno mijenjat plin, tako da bi te ipak moglo doc vise od 1500kn ako imas klimu

Link to comment
Share on other sites

Guest diesel forever

Naplatit ce ti koliko god mogu,tj.,koliko im ti dozvolis.Ali mozes i drukcije,ja sam platio oko 600kn i u to ide ulje,filter i filter nafte + ovjera servisa u serv.knjizici s tim da sam im odma rekao kaj hocu,nikakva doljevanja tekucine za pranje stakla i sl. sranja koja ti masno naplate :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest dci-power

Ja sam na 20000km servis platio oko 1800kn a samo izmjena ulja je bila 850kn i to mi nisu stavili ELF nego SHELL pa mi je to bilo malo cudno a tu su ti još filter goriva,ulja,klime(ventilacije),brisaci,neke kapice(pitaj boga šta je to),brisaci,koja

Link to comment
Share on other sites

2 Darkdog

Ovisi o nacinu voznje, ja sam ih mijenjao na 30 000km vec :))

...sto si to na 30.000 mijenjao diskove ili samo plocice?????

Link to comment
Share on other sites

Ja sam  na 20000km servis platio oko 1800kn a samo izmjena ulja je bila 850kn i to mi nisu stavili ELF nego SHELL pa mi je to bilo malo cudno a tu su ti još filter goriva,ulja,klime(ventilacije),brisaci,neke kapice(pitaj boga šta je to),brisaci,koja
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.