Jump to content

Update R-Link 2 sistema


bosniamaj

Recommended Posts

Pozdrav,

Ja sam novi član, doalzim iz Bosne, i od nedavno sam vlasnik Talismana iz 2017. godine.

Htio sam da uradim update R-Link2 sistema, i sve sam našao na netu, jednostavne su upute, ali imam problem pri nadogradnji.

Kada ubacim usb, pojavi se poruka "Softwate update detected", ali nakon toga se ne pojavi prozor u kojem trebam potvrditi update, nego se na kratko pojavi nova poruka "No audio files detected...".

Da li je neko možda imao sličan problem?
Volio bih da ažuriram software, a nakon toga i mape, ali kako god probam, imam ovaj problem...

 

Pozdrav :)

Link to comment
Share on other sites

On 16. 09. 2019. at 20:16, direstraits said:

Izvadi sve sd i usb iz utora. 

Izvadio sam. Bio je usb sa muzikom, ali sam prije nego sam ga pokušao ažurirati izvadio...

Link to comment
Share on other sites

On 19. 09. 2019. at 13:18, bosniamaj said:

Izvadio sam. Bio je usb sa muzikom, ali sam prije nego sam ga pokušao ažurirati izvadio...

Probaj sa drugim USB-om, koristi one od 8GB do 32GB, formatiraj USB prije korištenja sa Fat32. Sigurno je do neke takve gluposti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.