Jump to content

Pedala gasa cvika ?!??


Niko33

Recommended Posts

Pedala radi normalno do zadnja dva cm,onda je potrebna veća sila da se pritisne do kraja.

Podmazat kaj ili???

Fizički nema ničega na putu (tepih ili tapecirung)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To je ok. Tako mora biti. Ako si na limitu brzine pritiskom na taj dio kako kažeš "treba veća sila)" deaktiviraš ograničenu brzinu npr. u slučaju pretjecanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala,nisam se s tim još nikad susrel - na automatiku kick -ok ali na manualnom mjenjaču da ima nekaj takvo još nisam videl.
Ko da zubić drži i kad stisneš ide do kraja - nisam niti primjetil ovih dva tjedna koliko ga imam da imam “extra” dva cm gasa :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tih 2 cm ti ne čine razliku u samom gasu. To ti je samo način da kažeš autu da može prijeći "speed limit" koji si postavio. Zgodna stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Display said:

Kolege su odgovorili, nego jel vam se cini da na pol gasa i sa punim ide jako slicno..skoro isto ?

Držiš ga u previsokoj brzini :D

Link to comment
Share on other sites

Kolege su odgovorili, nego jel vam se cini da na pol gasa i sa punim ide jako slicno..skoro isto [emoji23]

Ma je,samo se šokiraš kad stisneš gas do daske a kad ono zajeb-evo ti još dva cm!!!
Dobro da nema previše ženske populacije na forumu,sad bi svakakve insinuacije dolazile na pamet..


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to sam se i ja pitao.. ko kraja gasa ima još jedan klik od 5mm, mislio sam da je nekaj puknuto.. 

znači to je to, hvala.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.