Jump to content

Scenic 2013. - kako skinuti prednje svijetlo


limma

Recommended Posts

Pozdrav svima, pregledao sam i forum i google, i nisam uspio naći kako skinuti prednje svijetlo na Scenicu.

 

Naime, riknulo mi svijetlo prednje lijevo, htio zamijenit žarulju ali se očito napuhnula i ne ide van. Od silnog pokušavanja uspio strgat žarulju koja mi je sad upala u lampu. Radi se o srednjem svijetlu.

Pa bi htio skinut lampu da probam to istrest van.

Imam dva vijka do koja mogu (jedan gore pri vrhu lampe, drugi pod onim držačem poklopca haube, ali lampa nakon toga ne ide van. Da li se drži još negdje na štiftu s donje strane? ili još bolje ako je na šarafu pa da ne mogu do njega...

MOlim pomoć ako ima tko kakvu ideju.

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Imas limić jedan koji povućeš prema gore i onda far ide van

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na scenicu nije isto kao i na meganu. Far se ne izvlači van za mijenjanje žarulja jer ima mjesta otraga.

Msilim da mu ne gine skidanje prednjeg branika :)

 

Link to comment
Share on other sites

Bome kolko sam uspio skuzit nemre to samo tsko dolje.

A dodatno, zaruljica koja je pukla, pukla je kod grla i staklo je palo unutra, al ne skroz u lecu nego je ostao u onom ulaznom grlu u lecu. Sad nemre ni van ni unutra. Tako da ostaje tako, nek se vozi.

 

Hvala na odgovorima.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.