Jump to content

Bose zvučnici u običan megane


maxtormaster

Recommended Posts

Da li je moguće bose ozvučenje iz bose modela prebaciti u običan? Da li su samo zvučnici i vratima u pitanju ili šta još ide uz to ako ide 

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Jako je komplicirano. Zbog ugradnje subwoofera potrebno je podizati suvozačko sjedalo i stavljati specijalni tapicirung. Meni su u ovlaštenom rekli da se ne bi upuštali u to.

Evo cifre:

image.png.a624fa802985bf349f80d04c40ea4df9.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
5 minutes ago, Grunf said:

Imao sam Bose u Scenicu i nisam bio oduševljen

imam i ja nisam primjetio razliku ni sa jednim drugim normalnim ozvučenjem.. ima jedan video di ga je netko rastavljao... zemlju prizvodnje nemoš ni izgovorit....

Edited by macan
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eto sad ford bolji kao. [emoji849]

Ford je lošiji, al se ne hvali sa zvukom. Koji zvuk u autu može biti dobar, čisti marketing.

 

Dobar tvornički zvuk sam čuo u Fiat Stilu :-)

 

Link to comment
Share on other sites

On 22. 10. 2019. at 21:36, Grunf said:

Imao sam Bose u Scenicu i nisam bio oduševljen

Tako i ja isto, zvuk je ništa specijalno, taj woofer malo diže ljestvicu ali daleko od očekivanog kada čuješ da auto ima BOSE ozvučenje.

Edited by frane998
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.