Jump to content

Da li netko zna šta o ovom Meganu 3?


Martin33

Recommended Posts

bitno je da je panorama iz 5 kuteva slikana, to je neki moj.

i fora mi je ovo kad se vidi kilometraza ova doljna , ocigledno "ponistena " prije 10-20km

sad ko zbroji 2 i 2. .. hehe.

 

btw 2

pogledajte siščanu oglase, jedini auto koji mu ima iznad 200tkm je ovaj nas megane i audi, koji nisu iz uvoza

ovi svi ostali su se primili za 150 ko mačić za cicu

 

?

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kuzim sto nitko nece auto iz uvoza?!
Ja kupio 3 komada, neznam koji je bolji.
Da, naravno, ne kupovati od balkanskih prekupaca po njemackoj.
Vani aute ljudi voze po boljim cestama i odrzavaju redovito (hmmm da 30k km ) ali ako to usporedimo sa nasim cestama, gorivom i cesto mentalitetom brige o autu kod nas to nije usporedivo.
Osobno mislim da je auto iz uvoza sa 200k km bolji od o auta kod nas sa 100k km.
Primjer:
Prijatelj kupio grand scenica kod nas je nece uvoz, ne vjeruje stanima, auto malo vozen-stvarno, 65k km.
Prva godina otisla tabla
Druga godina otisla turbina a morao mjenjati i intercooler jer je vozen na kratke relacije i sve se postopalo.
6 mjeseci nakon turbine otisao mu zamasnjak i kvacilo
[emoji33][emoji33][emoji33]

Gleda on mene i i slijeze ramenima...
A ja se vozim u finim autima iz uvoza [emoji39][emoji3059][emoji6]
A i dalje ću ...

Direkt sa S10 na TapaTalk

Link to comment
Share on other sites

Zovem covjeka od ponedjeljka za taj auto,trebao sam ga ic gledat ali svaki put je nesto zauzet i tako iz dana u dan. I nakraju sam odustao od tog auta.

Link to comment
Share on other sites

straza nisi me shvatio, isam vozim auto iz uvoza (AT) i sljedeci  ce mi biti iz uvoza (DE vjerovatno), smijesno mi kak tom konkretnom prodavacu samo domaci auto imaju prek 200 tisuca.

 

Link to comment
Share on other sites

Sve kuzim.
I meni smijesno kako na njuskalu svi auti imaju 145-155k km


Direkt sa S10 na TapaTalk

Link to comment
Share on other sites

Privilege oprema + panorama+ bixenon, felge nisu za privilege opremu, nije dugo na njuskalu, ima jedan nedostatak a to ne boja

Link to comment
Share on other sites

Felge odgovaraju Privilege opremi.

Čini se ok, ali nije slikao vozačev sic koji je sigurno poderan. Što je normalno.

On bi se trebao truditi biti na raspolaganju kupcu. Nije lako prodati Renault. Ti imaš lovu i ti si gazda. Ako te dva puta odkanta, zaboravi ga, nešto mulja.

Link to comment
Share on other sites

On 03. 10. 2019. at 22:45, hrvojexyz said:

bitno je da je panorama iz 5 kuteva slikana, to je neki moj.

i fora mi je ovo kad se vidi kilometraza ova doljna , ocigledno "ponistena " prije 10-20km

sad ko zbroji 2 i 2. .. hehe.

 

 

?

Da dobro zboriš to je zanimljivo. Ja prije dva tjedna mjenjao akumulator i BC se je resetirao, ali ne i ova kilometraža ispod ispod glavnog sata.. 

Slikano danas

8665D918-A79E-4525-B4C2-0A0EAA0AD804.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je trip, zar ne? Što vas tu muči ako je resetiran prije 20km? Evo meni ga svaki put resetiraju u praonici dok brišu tablu :lool: 

Link to comment
Share on other sites

Znamo mi što je to, ali ako nešto resetiram onda je to prosječna potrošnja nakon svakog tankanja i tada se i trip vezan za potroßnju resetira. Ovaj trip na slici ne zna ni kada sam zadnji put resetirao.. Inače da bi to resetirao moraš držati jednu od tipki BC stisnutu nekoliko sekundi tako da nema šanse da ti ga u praoni slučajno resetiraju.

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

Da slažem se, realno ja neznam kad sam zadnji put to poništio/koristio... kad kupiš auto da vidiš kolko troši par puta stisneš i nikad više... 

Nastavno... imamo u gradu tu jednog koji ima servis elektronike.... svaki dan 2-3 auta prenoće uključujući i kamione..., baš kad sam bio pitat da mi iskljuci start i stop je čupo kompjuter iz jednog passata... inače popravlja i mobitele i druge stvari... :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, fabi said:

Znamo mi što je to, ali ako nešto resetiram onda je to prosječna potrošnja nakon svakog tankanja i tada se i trip vezan za potroßnju resetira. Ovaj trip na slici ne zna ni kada sam zadnji put resetirao.. Inače da bi to resetirao moraš držati jednu od tipki BC stisnutu nekoliko sekundi tako da nema šanse da ti ga u praoni slučajno resetiraju.

Na mom autu je drugacije, ima baš gumb koji trip stavlja na nulu i ja si ga resetiram svejedno kad točim, iako imam podatke na centralnom displayu. Svejedno, mislim da se auto lako provjeri tko je zainteresiran za njega, ovo je već crna magija lagano, trip je resetiran, pa je sumnjivo. Ne kažem da auto nije sumnjiv, uvoz je i vidim da je čovjek preprodavač, ali ja volim pogledati auto prvo, pa provjera i onda suditi. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Meni bas lijepo izgleda, felge su mi divne! Oprema je super, treba ga ic provjerit! Ja sam avoh iz 2010 uzeo sa 108tkm, tak da ova kilometraza uopce ne mora bit sumnjiva, dapace. 

Edited by Max
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da tu si u pravu.. Dobro pogledati i dobro provozati pa onda provjeravati ako na oko i uho sve odgovara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.