Jump to content

Megane III bluetooth problem


Reus

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Odavno pokušavam riješiti ovaj problem, ali mi ne ide. Znači radi se o Meganu 3 iz 2014 facelift koji ima rlink multimedijalni sustav. Ja posjedujem Samsung Galaxy j5 2017 s 9.0 Android verzijom. Mobitel se najnormalnije poveze na Rlink bluetooth, mogu obavljat pozive i sve ostalo osim pustati glazbu preko mobitela, tj.dobijem poruku na ekranu rlinka da nije pronađen multimedijalni sadržaj. A imam na mobitelu par pjesama. Jel se netko vec susreo s ovim problem i kako ovo riješiti?

Link to comment
Share on other sites

Probaj u mobitelu, među postavkama Bluetootha, potražiti spojeni mobitel i upaliti opciju reprodukcije multimedije ili tako nekako. Možda si na mobitelu kod spajanja na radio dopustio samo pozive a ne i reprodukciju glazbe

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, i ja imam isti slucaj..evo počelo prije par dana a do tada sve ok..jesi rijesio problem u svom autu? Ja sam probao svašta al stvarno sve...i drugi mob..i postavke u autu u mob.i ništa..jedino nisam bio jos u Renaultu da oni vide što je... pa ako ti nisi riješio molim bilo tko dali ima kakvo riješenje..

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja našao riješenje, meni očita na ekranu npr.koja je pjesma s Youtubea, ali kad stisnem play nakon pola sekunde pauzira i tako u krug. I moj je plan otić do ovlaštenog vidit znaju li riješenje.
Ako saznas rijesenje javi

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Reus said:

Nisam ni ja našao riješenje, meni očita na ekranu npr.koja je pjesma s Youtubea, ali kad stisnem play nakon pola sekunde pauzira i tako u krug. I moj je plan otić do ovlaštenog vidit znaju li riješenje.
Ako saznas rijesenje javi

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 

Evo ja danas našao riješenje probaj i ti. Odi na meni pa vračanje tvorničkih postavki i to je to .samo trebaš jedino stavit na HR jezik.i meni funkcionira. Sretno!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ja danas našao riješenje probaj i ti. Odi na meni pa vračanje tvorničkih postavki i to je to .samo trebaš jedino stavit na HR jezik.i meni funkcionira. Sretno!
Evo ja danas ovo pokušao i uspjelo mi je, Fremar hvala puno!

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Postoji firmware update za taj radio ver 3.1.x. koji rijesi dosta problema. Mozes u posravkama radia iscitati sam verziju.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pozz. Imam problem sa r-link bluetoothom.

Imao sam problema i sa starim mobom,nikako ga nisam mogao naci na search listi,ne nadje niti jedan mob,također ni sa mobitelom nisam mogao naci renaultov bluetooth.

Nakon nekoliko 20tak puta restartanja rlinka na tvornicke postavke,sam uspio spojiti bluetooth sa starim mobom.

Kupio novi mobitel (stari crknuo), nema sanse da ga spojim, obostrano se nevide, nepomaze ni restart na tvornicke postavke.

Ako neko zna u cemu je problem, bio bih zahvalan na pomoci.

P.S. Otkad imam auto nisam radio update fimware rlinka (jer nemam pojma).

Hvala unaprijed

 

Edited by Jope
Link to comment
Share on other sites

On 05. 06. 2020. at 9:37, Jope said:

Pozz. Imam problem sa r-link bluetoothom.

Imao sam problema i sa starim mobom,nikako ga nisam mogao naci na search listi,ne nadje niti jedan mob,također ni sa mobitelom nisam mogao naci renaultov bluetooth.

Nakon nekoliko 20tak puta restartanja rlinka na tvornicke postavke,sam uspio spojiti bluetooth sa starim mobom.

Kupio novi mobitel (stari crknuo), nema sanse da ga spojim, obostrano se nevide, nepomaze ni restart na tvornicke postavke.

Ako neko zna u cemu je problem, bio bih zahvalan na pomoci.

P.S. Otkad imam auto nisam radio update fimware rlinka (jer nemam pojma).

Hvala unaprijed

 

RJEŠENO!

Updateo sam fimware na zadnju verziju i sve radi ko saliveno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.