Jump to content

Megane coupe GT renault sport 1,6 16v 110ks


freeruner

Recommended Posts

Prodajem u naslovu naveden auto,,auto ima 73000 km,2011g, reg do 1/2020,, servidiran u ovlaštenom servisu,auto je i super stanju ,napravljen vel servis i potpuno je bez ulaganja,, trenutno su na auti 18" alu sa zimskim continental gumama,, kod kuće ima orig alu 17" sa continental ljetnim gumama i alu 15" sa zimskim gumama... Auto je kupljen 2013 god i imao je tada 18000 km ...

Prodajem jer kupujem veći auto..

Cijena 7000e,, ako uzmete neki drugi set guma i felgi cijena po doIMG_20191019_100659.thumb.jpg.e156599be71bac6968ce408eb222b307.jpggovoru

Zvati na 0997026714 ili 0989862190

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mario #8 said:

Sorry na offu.
Jel ti to lexan gore na sjenici?

Je :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

OFFT: Jesam ja neupućen ili mi to nikad nije bilo jasno...kako auto sa 110ks može biti GT renault sport. Zar se u meganeu 3 renault sport toliko nisko spuštao? Pa tu nema smisla nikakav njihov sportski ovjes i šasija. To je po meni običan gt line.

ONT: dobro izgleda, ali daj pukni oglas gdje si ga stavio ili stavi malo više slika o njemu.

Link to comment
Share on other sites

Malo offtopica. Malo su u Renault-u brljali s tim oznakama kod GT Line opreme. Postoji GT Style i GT Line. To je prva razlika, ovaj gore ne znam koji je od ta dva. Ja imam karavana GT Line 2010. godina i sve oznake su mi GT Line (pragovi, iza, naprijed, na konzoli). Moj je Phase 1 (isto 110 KS). Već mislim od Megane 3 Phase 2 da su oznake na GT Line modelima Renaul Sport. Sad zašto su to mijenjali, nema pojma.

GT Style je opet nešto drugo, samo vanjski dodaci. GT Line je i unutra nešto drugačiji od 'običnih' i GT Style (šavovi u drugoj boji, školjkasta sjedala, analogni brojčanici...) i mislim da je centimetar dva niži od 'običnog'.

Edited by sule99
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...da i meni je bilo čudno kad sam kupovao auto...ovdje sam na forumu pokušao doznati kako to da uopče ima gt ren sport sa takvim motorom ,,međutim ništa.....  Uvjerio sam se onog trenutka kad je netko uspio mi srediti desni retrovizor pa sam isti morao kupiti,,naime retrovizor za gt line košta 700 kn i meni je bilo to ok ,no međutim onog trenutka kad smo ga pokušali staviti gore shvatili smo da između plastike koja pokriva do stakla nedostaje 3 cm,, pa sam na kraju išao tražiti po ser br auta i uvjerio se da itekako ima razlike od gt linea ,,,jer retrovizor je koštao 2700kn,,, drugi puta kad sam prije god dana radio vel servis,,, nismo uspjeli naći set ,več smo ga morali naručiti isključivo u originalu jer od običnog 1,6 16v gt line ne paše,,, a ovaj košta više od duplo .... Isto tako djelovi ovjesa su također od gt ren sporta i ne pašu od gt line...

Stavim br šasije pa se uvjeravajte,,,i molim Vas da ne pišete po oglasu osim ako niste zainteresirani za kupnji

Lp

Slike šaljem na watsup ,,mesenger i slično..

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva je razlika u remenu? Duzi je ili?
Postoje dve vrste.. znm da sam to negdje citao. Ali zadnje serije od 2009 do kraja imali su isti remen.. cudo da ovaj im kraci il duzi.. pumpa je ista, spaneri su isti. Tu nema razlike.. samo remen moze biti duzi ili kraci dva zuba.

Link to comment
Share on other sites

Gore je br šasije pa možete pogledati,,, gledali smo jer ima na tržištu jer ima nešto u zamjeni i nema.  Osim originala..

Link to comment
Share on other sites

Originalni remen ti je Gates. Nista od tih dijelova ne proizvodi renault. Dakle pumpa je isto neki drugi brend, remen je Gates, lezaji su snr ili ina. U cem je bila razlika?

Isto je al su te vjerojatno zavaljali..
Tko ti je to mijenjao?
https://www.autokreso.hr/autodijelovi/Bez%20kategorije/continental-grt-zup-remena-i-pumpe-vode-10162389/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala,,,na inf.

Da li ste mozda zainteresirani za kupnju auta ili vam je dosadno pa tipkate tek tolko da trolate po oglasima?

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Covjek ti je napisao  za remen vezan za auto, nije pitao kakvo je vrijeme u Križevcima ili dali si bio tamo kad je ispucan izvorni đurđevački picok

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije ozbiljan clan. U 10 godina ima samo 100 postova i od njih 50 ih je prodaja. Znaci da mu forum sluzi samo za eventualnu kupoprodaju vozila ili dijelova..

Neaktivan clan foruma nema interes za druge clanove, druge teme, itd. Samo svoje. Ali trebao bi malo prioritete posloziti bolje jer nije bas tak lako prodati megane coupe benzinac atmosferac..

Hocu rec da bi dci ili tce prodao lakse.

Iako svi coupei idu tesko..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mene isto ne zanima kupovina ovog auta pa sam navratio malo zatrolati :5_1_116[1]: površan i neozbiljan oglas di se prodaje gt line pod gt. 
 

Slike su sve zaqurac osim one di je broj šasije, spominju se 3 vrste felgi a slika samo od original felgi. 
Zamjenski retrovizor normalno da je jeftiniji od originalnog u ovlaštenom kao i razlika u cijeni distribucije trgovina vs ovlasteni.
Bajke o ovjesu na 1.6 necu ni komentirati..

Do sad sve i jedan GT koji sam vidio u živo ili na oglasu je isključivo 2.0, ili dci ili tce220, iznad toga je sport a ispod toga je gt line pa ostali, bose, gt stajl..
 

Doza bahatosti oglašivača nije primjerena ni vozilu a ni statusu istog oglašivača na forumu. 

Sretno s prodajom 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da nisam jedini i da ima još ljudi koji kuže te stvari. I onda staviti visoke cijene na te aute jer su s natpisima gt, sport i ostalim idiotarijama koje nemaju veze sa stvarnosti.

A oglašivač da je pametan ne bi ovo shvaćao kao spamanje i bahatio se i tjerao ljude, nego bi to shvatio kao konstantno podizanje teme i povećavanje pogleda na oglas. Neki ljudi jednostavno nemaju puno veze s mozgom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jutro svima,, nekima se ne sviđa ogals i poštivam to,, nema dovoljno slika ?.Ok nema jer ih ni ja trenutno nemam u svom mob. Nisam ih imao kad sam stavljao oglas svom mob jer ja ne vozim taj auto več supruga.. Kolega je gore prokomentirao da mi forum služi za oglase,,, ponekad nešto pročitam ,,naravno kad imam vremena i ne provodim vrijeme na društvenim mrežama jer jednostavno nemam vremena... 

Stavio sam ovdje među ljubitelje marke Renault oglas za auto jer je auto stvarno u super stanju sa izuzetno malo km, i da,... auto je takav kakav je i sa takvom opremom kakva je gore navedena ,,,čudno ili ne ali je takav,,,ne planiram nekome nešto uvaljati....ako nekog interesira može doći i pogledati i isprobati auto biti će mi drago ,,popričati s nekim tko je ljubitelj renaulta kao i ja,,,...

I na kraju molim Admina da ukloni ovaj oglas sa foruma pošto ga ja nemogu maknuti...

Svima LP

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vise slika naravno, i izvana i iznutra..
Zna se kaj ozbiljan oglas sadrzi.
Detaljniji opis, vise fotki, itd.

Link to comment
Share on other sites

Imaš na njuškalu tih 1.6 110ks i svi su redom gt lineovi. Ovo je netko (ti ili netko prije tebe) nalijepio oznaku gt sport i auto se prodaje pod ono što nije. Nikakva renault sport oprema poput ovjesa i slično ne ide u njega. I na samom autu i unutra ti piše gt line.

Edited by Ninoo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ninoo said:

Imaš na njuškalu tih 1.6 110ks i svi su redom gt lineovi. Ovo je netko (ti ili netko prije tebe) nalijepio oznaku gt sport i auto se prodaje pod ono što nije. Nikakva renault sport oprema poput ovjesa i slično ne ide u njega. I na samom autu i unutra ti piše gt line.

Još i na njuškalu nigdje nije naveo snagu motora hahaha da se ne vidi da je GT sa 110ks 🤣😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marttin said:

Još i na njuškalu nigdje nije naveo snagu motora hahaha da se ne vidi da je GT sa 110ks 🤣😂

Daj još jednom pročitaj oglas.. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je plus što je benzinac i da tražim ovakav auto, prije bih uzeo njega nego 1.5/1.6 dCi.
A o cijeni ne bih, ona je na kraju krajeva stvar dogovora prodavača i kupca.

Edited by borny
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ninoo said:

Imaš na njuškalu tih 1.6 110ks i svi su redom gt lineovi. Ovo je netko (ti ili netko prije tebe) nalijepio oznaku gt sport i auto se prodaje pod ono što nije. Nikakva renault sport oprema poput ovjesa i slično ne ide u njega. I na samom autu i unutra ti piše gt line.

Točno. GT ima @Nerman pa ko zeli nek vidi razlike, u kokpitu mora imati natpis renault sport a ne gt line, na naslonima glave gt, a ne gt line, felge u dva seta ali samo 18"..i motori 2.0 dci/2.0 tce..

Istina je da se na ebayu da kupit "emblem renault sport" i naljepit...naravno kad se nalazis iza takvog auta i mislis da je gt 2.0dci/tce...

Gt style dolazi slican gt lineu bez natpisa gt line, interijer (sjedala )vuče na dynamique, alu felge 16"

Ako se dobro sjecam cak mislim da ima razlike retrovizor plastike za berline/coupe.

Po meni da se ne naglasava ono renault sport vec bi bio prodan, vec ekipa to kuzi, sretno s prodajom!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ovo je GT line, ali neki okljaštreni, iz tog phase 1 godišta..

vjerojatno su kasnije u phase 2 dodavali još nešto opreme u gt line a gt style je bio ovakav..

GT  Sport znak otraga je kupljen i naljepljen naknadno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.