Jump to content

Žarulje za osvjetljenje tablice, zadnjih rikverc svjetala i maglenki


Black.Tip

Recommended Posts

Kolege, koje bi žarulje preporučili za osvjetljenje tablice, zadnja rikverc svjetla i maglenke? Trenutno je gore sve stock, jedino dugo/kratko imam Osram nightbreakere i pozicije Osram Cool blue. Htio bi to ukalupiti i dalje s Osramom ali nisam siguran koje žarulje nabaviti za koju lampu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
On 17. 11. 2019. at 14:20, Black.Tip said:

Kolege, koje bi žarulje preporučili za osvjetljenje tablice, zadnja rikverc svjetla i maglenke? Trenutno je gore sve stock, jedino dugo/kratko imam Osram nightbreakere i pozicije Osram Cool blue. Htio bi to ukalupiti i dalje s Osramom ali nisam siguran koje žarulje nabaviti za koju lampu?

Kupljena sa Aliexpressa za 30ak kuna + postarina, nije zarulja vec zamjensko prozirno kuciste sa LED trakom ajmo rec

20211218_134110.jpg

Edited by Dedin_clio
Link to comment
Share on other sites

Kupljena sa Aliexpressa za 30ak kuna + postarina, nije zarulja vec zamjensko prozirno kuciste sa LED trakom ajmo rec
20211218_134110.thumb.jpg.10fff12c1add10da75033ee0f47ff041.jpg
Meni to izgleda kao da smeta vozacima iza
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.