Jump to content

Kvalitetnije straznje osvjetljenje


ChILd_ReBoRn

Recommended Posts

Pozdrav. Sa scenicom nikad dosadno. Jucer zena pizdila.. Da kakav je to auto u kojemu se nista ne vidi dok vozis otraga. Clio ima 2 rukverc svjetla i vidi se super otraga, a scenic ono malo zabijeno u asfalt. Reko.. Nemas pojma.. Imas senzore. Daj meni.. Nakon sto sam umalo odvalio retrovizor na stup od ograde.. Zaključio sam da malo vise svjetla otraga ne bi bilo na odmet. E sad.. Sto i kako? Dva mala straznja svjetla ne osvjetljavaju nikako. Pod kocnicom se ne mogu voziti.. Maglenka je mala i jedna, kao i rikverc svjetlo. Jedino sto mi pada napamet da stavim neki LED flood light kao nekad yugicu na kuku. To mi debilno i previse posla. Da samo stavim kvalitetnije žarulje otraga? Koje? 

Link to comment
Share on other sites

Kad vozim prikolicu u rikverc po mraku, olakšam si paljenjem sva 4 zmigavca. Nije trajno rješenje, ali pomogne dosta.   

Link to comment
Share on other sites

Da, loše je to na scenicu. Da se naći po netu kako su modali svjetla pa ubacili s druge strane gdje je maglenka drugu lampu s ledicom. Vidio sam to negdje, ali ne mogu sad naći.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da bumpam malo ovu temu. Da li bi dobio nešto da u rikverc svjetlo na scenicu stavim ledicu i koju?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gotovo siguran da de lampa uopce ne da otvoriti. Grlo je zalijano. Dok krepane.. Mijenja se sve. Ili je samo na mojem tako

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao detaljnije, ali u uputama stoji da se skida i mijenja žarulja. Pitanje je sad da li stane LED unutra i kakav?

pretraživanje po ebayu daje svakakve rezultate kineskih ledica, ali više me zanima da li netko s foruma ima iskustva s zamjenom.

Screenshot_2020-02-01_18-08-21.png.89ddb839dd6e6dd0d828d9b145501447.png

 

Edited by Alen
Link to comment
Share on other sites

Mozes stavit, ali mora biti jako dobra, s lećom i ledicama naokolo. I sve to nesmije otpast od vibracija jer zna biti dulja i teza od obicne. Ispod 10€ ne gledaj. Inace ces dobiti plavo i bljestece dok gledas direktno u nju, a svjetla manje nego od halogene

Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam stavio mali LED reflektor pored kuke. Nadam se da me nece zajebavati na tehnickom... Izgleda dovoljno decentno da nije odurno.. al da je lijepo nije...

 

Inace uspio sam otvoriti grlo, na zaokret.. al zarulja ko zarulja... ista ko u zmigavcima..Palo mi na pamet da eventualno stavim od maglenke ili stop svjetla.. ako je jača.. pa zaokrenem pinove na stop zarulji da svijetli "jaca" nit

led.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.