Jump to content

Clio 182


gordini

Recommended Posts

Bok, neki Clio 182 u HR na prodaji???

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm, dugo godina nisam u HR, ali mislim da je to clio 172 od Cardaka (Kreso) samo su mu napravili nastavke od auspuha od clio 182.

Link to comment
Share on other sites

Taj auto je u Ri bio prije, ja sam čuo da je org 182 i makina je grunula pa je 172 unutra..

Link to comment
Share on other sites

Moze biti, al ako je bio u Rijeci onda je od Krese auto y to je bio 172. Al molim ak netko sazna da se prodaje 182 nek mi pliz javi, spremas se veliki projekt, hahahaha, oglas koji je poslan je od 6 mjeseca 2018

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gordini said:

Bok, neki Clio 182 u HR na prodaji???

O kolega, pa sta je s tvojom pilom. 700ks i to? Daj malo updateaj, baš me zanima. 

Link to comment
Share on other sites

Bok decki, da Megane RS jos imam, na slaganju je za 2 tjedna je na cesti. Da Gordini 182 sam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Optimista said:

Ne znam da li se prodao.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-25280891

Navodno neka kemija s motorom, možda drugi budu znali više.

Nije nikakva kemija, auto je vec godinu dana +/- kod decka u zagrebu, ima hrpu auti pa se uglavnom s cliom ni ne vozi

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Goran_ said:

Nije nikakva kemija, auto je vec godinu dana +/- kod decka u zagrebu, ima hrpu auti pa se uglavnom s cliom ni ne vozi

Nije na prodaju?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, laci said:

Nije na prodaju?

Bum ga pito

4 minutes ago, Mladen said:

Onda koji je brzi po ravnom 182 ili 197

197 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.