Jump to content

P: Renault Scenic 1.9dCi 2001. u kvaru


MP3

Recommended Posts

Prodajem Scenica 1.9dCi 75kW 2001.godina registriranog do sredine 6.mj 2020.

Felge (Platin) su 16" sa zimskim gumama Sava 205/55/16 DOT 2016 u odličnom stanju.

Na autu je otišla mašina. Auto ima 270000km, automatsku klimu, zadnje staklo na prtljažniku se otvara zasebno. Ostatak auta ispravan.

Cijena 1000e

 

Sve info na PM

IMG_20200103_121235.jpg

_20200103_120331.jpg

IMG_20200103_121306.jpg

Edited by MP3
slike
Link to comment
Share on other sites

Nažalost ne znam. Auto mi se u vožnji ugasio. Mehaničar ga je pogledao i rekao da je nešto s mašinom, ali što točno ne zna dok ju ne otvori. Mjenjač je ispravan (5 brzina), svi remeni su čitavi i mijenjani prije 12k km.

Edited by MP3
Link to comment
Share on other sites

Turbina je sigurno ispravna, bila je i prije nego je auto stao. Dizne ne znam u kakvom su stanju isto kao ni radilica. Onaj koga zanima auto, najbolje da dođe pogledati uživo.

Meni je žao da auto stoji pošto je još registriran pola godine, a trenutne financije ne odgovaraju popravku. Ako ga uskoro ne prodam, odjavit ću ga i na CIOS.

Edited by MP3
Link to comment
Share on other sites

To je moralo nešto lupati i mljeti u motoru ili je pukao remen kad mehaničar ne zna šta mu je dok ga ne otvori.  Ili je kroz turbo povukao ulje pa izgorio motor u iber turaži. Jel hoće anlaser vrtjeti?

Link to comment
Share on other sites

Svi su remeni čitavi. Anlaser vrti. Nešto je puknulo u mašini baš, kaže mehaničar.

Edited by MP3
Link to comment
Share on other sites

Anlaser vrti ali ne vrti zupčasti.

Kad ubacim u brzinu i pokušam ga upalit, auto se pomakne.

3 minutes ago, dado_sk said:

Odi drugom mehaničaru. Tu nešto smrdi.

Haha kak da idem kad auto ne radi. Mora on doc k meni :D :D

Link to comment
Share on other sites

mehaničaru se nije dalo zezat s tim.. mogla je puknut radilica, šarafi zamašnjaka ili još 100 drugih stvari. ali to nebi objesnilo zašto je motor malo po malo lupao sitno pa sve jače i jače..

jel na leru svjetlila lampica od ulja, onak titrala? jer kad letežu žešće prolupaju onda motor pušta tlak ulja na njima..

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro nije mu se ni gledat jel cijeli auto ispravan i regan ne vrijedi puno.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.9-dci-oglas-30087493

Popravak vjerojatno prelazi vrijednost auta. Kupit polovni motor i nac nekog u fusu da presarafi. Inace u cios. Tako i zavrsavaju vecina njih sa 1.9 dci. A problem bude s uljnom pumpom pa najebu leteci ili pukne radilica, turbina i tako to.

Link to comment
Share on other sites


Znaci od odjave će biti možda 500kn, cios još oko 1000, ako skine felge sa prastarim gumama i čeka da netko dođe po njih za možda 1000.

Dakle mozda 2500kn kroz neko vrijeme a cijena 1000€ za pokvarenog..

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ivan.martinko said:

mehaničaru se nije dalo zezat s tim.. mogla je puknut radilica, šarafi zamašnjaka ili još 100 drugih stvari. ali to nebi objesnilo zašto je motor malo po malo lupao sitno pa sve jače i jače..

jel na leru svjetlila lampica od ulja, onak titrala? jer kad letežu žešće prolupaju onda motor pušta tlak ulja na njima..

Samo svijetli lampica od grijača cijelo vrijeme. Ne gasi se kao inače nakon 2-3sekunde.

13 hours ago, Lowlife said:

Ma dobro nije mu se ni gledat jel cijeli auto ispravan i regan ne vrijedi puno.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.9-dci-oglas-30087493

Popravak vjerojatno prelazi vrijednost auta. Kupit polovni motor i nac nekog u fusu da presarafi. Inace u cios. Tako i zavrsavaju vecina njih sa 1.9 dci. A problem bude s uljnom pumpom pa najebu leteci ili pukne radilica, turbina i tako to.

Popravak je - zamjena mašine. Druga mašina se može naći za 3000kn cca.

Onaj ko se bavi s autima može si to promijeniti vrlo povoljno i vozit se još pola godine. Cijenu nisam znao koju da stavim pa sam počeo od ove. Naravno onaj ko ga želi kupiti će ponuditi svoju cijenu i dogovorit ćemo se.

Autootpad Tommy kod Zaprešića ima masinu za 300e - dobije se račun i garancija.

Edited by MP3
Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.