Jump to content

megane2 1.9dci 96Kw, savjet/iskustva


pufy

Recommended Posts

pozdrav.

 

Molio bih savjet i iskustva vezano uz Megane II 1.9dci sa 96KW. auto je 2008 godina i razmišljam o kupnji. Što paziti, što gledati kod takvog modela.

Auto je rabljeni, HR kupnja, sve izgleda relativno uredno al nepoznam taj segment pa da nešto ne ujebem s obzirom da svakodnevo ovisim o autu.

konkretno ako neko zna išta i može reči o ovome:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-sport-oglas-30386512

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, borny said:

 

ništa mi to ne znači ako je auto stvarno kak piše,

mene više zanima povjest tih motora.. ovaj gore je konkretno kupljen u hr, lik prilaže dokumentaciju pa vjerujem da sve kaj piše stoji iako bi s takvim prodajnim iskustvom morao primjetiti da ovaj kokretni gore nema tempomat a da je navedeni.

Link to comment
Share on other sites

Svi su stari 14 godina, sve dizeli, svi imaju oko 150000 km..
Mos mislit..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, borny said:

Ako ti kaj znači, tip očito dila samo Renaulte

I sere na veliko. Pogledao druge oglase. Alergičan sam na ove kad napišu  “maksimalni paket opreme”, a autu fali pola toga.

@pufy 1.9dci 96kw su dobri motori, ali kao i kod svakog, bitno je da je redovno servisiran.

Link to comment
Share on other sites

I ja gledam isti auto, mislim možda za vikend otići pogledat, još važem.. 

Link to comment
Share on other sites

Nije sigurno čisto s tim likom, 10-tak Renolčeka je preprodao u zadnje 3 godine...

Hvala za ovu info sa starim i neaktivnim oglasima, nisam znao prije 🤦‍♂️

Edited by dizna
Link to comment
Share on other sites

Delete, već odgovoreno.

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Ja stalno pratim, onaj plavi 1.5 se prodavao i pod nick: hrvojexyz = domesticusZG

Edited by brzi16v
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.