Jump to content

Carminat TomTom zajeb


Smuchac

Recommended Posts

 

Zasrao sam nešto a po netu ne nalazim neka rješenja baš...

Danas sam na skroz drugu SD karticu stavio Tomplayer da bih slušao s njime muziku imajući u namjeri da SD karticu s navigacijom ne diram jer radi savršeno pa nek stoji dok ne zatreba. Ipak se navigacija ne koristi često. I složim ja tako novu SD karticu i Tomplayer da radi i sve 5. Vratim onda kasnije SD karticu koju,napominjem,nisam dirao uopce,samo je izvadio. Odlucim da vratim navigaciju jer s playerom nisam oduševljen i sad mi navigacija stoji mrtva,dugmad i joystick u naslonu gdje se upravlja s njom ne reagiraju niti jedan,idem li u rikverc,ne pali se kamera vec se pojavi onaj welcome logo navigacije. Šta sam zasro majkemuga? Kontam,kad sam čupao karticu s mapama,samo sam je izvadio ko seljak pa mislim da se nije zablesavila pa složim nju nanovo ali pošto dugmad ne reagiraju,ne mogu ništa napraviti,kamera i dalje ne radi... Šta mu je sad?

Karte i sav potreban alat za sloziti navi imam jer sam to stoput radio ali ovaj Tomplayer je nesto pojebo. On na drugoj kartici radi a kad metnem sd od navigacije dugmad ne reagiraju. Any idea?

 

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Navalili vi s postovima an? :bat:

Dajte netko nek mi skopira sadržaj SD kartice iz Scenica III koji ima običan Carminat TomTom a da nije live verzija pa nek mi šibne preko https://transfer.pcloud.com 

na smuchac@net.hr. Fala. :zivili: 

Link to comment
Share on other sites

Isto bi rekao da treba malo TomTom ostaviti bez struje. Jel ima osigurač za to?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vjv ima ali pošto kolega danas sa CLIP-om nije uspio ništa (čitaj CLIP za stražnju kameru i wired remote a.k.a đojstik i dugmad tvrdi da nisu instalirani) što je čisti BS i razočarenje u CLIP,sutra čupam duplog toma fizički van da se izresetira ako mu se bude dalo. 20 min bez akua nije pomoglo neki dan. Čekam kip prekidač iz Chipoteke i krećem u modifikaciju ELM 327 adaptera da mogu ući s DDT4All u multimediju i navigaciju pa da mu dođem kraju ako ovo ne upali.

Nadalje,poželjno je da mi netko svejedno pošalje sadržaj fabričke SD kartice ako ima volje. default_dobroje.gif

 

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jutros na poslu skinuo klemu u 7 i spojio je oko 13:30 natrag i nula bodova. Iščupao sam dashboard i izvadio ekran navigacije,rastavio al ništa pametnoga nisam našao...

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

stavrno nevjerovatno a da pitas u ovlastenom servisu ili na engleskom forumu ili tako nesto?

zasto si prckao uopce?

Link to comment
Share on other sites

Prčkao sam jer volim prčkat a svi koji prčkaju dobiju po prstima jednom samo se ne hvale kad se to desi. Htio sam player jer navigaciju koristim rijetko pa sam htio "swap" opciju u vidu dvije SD kartice što je izvedivo ali kad naletiš na opremu s mušicama,ovakve se stvari dese i "jačima". Never mind...

Stvar je rješena reprogramiranjem u ovlaštenom servisu Jerković iz Opuzena. Ovim putem zahvaljujem Pavi Jerkoviću i njegovoj ekipi i kolegi Loganu šta mi je dao broj. default_dobroje.gif

 

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.