Jump to content

Megane 4 RS vs Mercedes AMG a35


Ninoo

Recommended Posts

Mala "anketica", zanimaju me vasa razmisljanja koji je bolji, Megane 4 RS ili Mercedes AMG a35, kojeg bi radije odabrali i zasto?

S RS-ovima od renault sporta sam vec dobro upoznat i znam kako disu, ali o AMG-u iste klase nemam pojma..

Link to comment
Share on other sites

Totalno dvije različite filozofije i jako teško usporedivi auti. A35 je u klasi Audia S3, Golfa R, čak Focusa RS. 

Link to comment
Share on other sites

megana. ne zato jer je ovo reno forum, nego zato jer ima dusu. merc je neznam...bzvz

(pod dojmom sam od rijeckog zutog 250 koji zvuk ima i pucanje iz spuha pas mater)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totalno dvije različite filozofije i jako teško usporedivi auti. A35 je u klasi Audia S3, Golfa R, čak Focusa RS. 
A sto bi onda bio A45?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

To je već za ubiti ponekog ferrarija s neizguznim vozačem na stazi. 🤓

A35 otpuše M4 RS u bilo kakvom sučeljavanju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ivan1902 said:

A sto bi onda bio A45?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

Klasa Audija RS3, BMW M2 npr???

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A po pitanju voznje i feelinga na cesti? Jel netko mozda probao? Neki govore da su ti nijemci presterlini, odnosno da nema nekog posebnog uzitka, iako mi je to nekako sumnjivo da takav auto nema uzitka..

Makar moram priznat da mi M4 RS vise cool na cesti izgleda..:)

Link to comment
Share on other sites

Meni je Megane nekako više mangupski auto i vise se uklapa u moj stil zivota, pa a35 ne bih ni gledao :) i puno je povoljniji a veselio bi me ko nekog porsche 911 :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma i meni, ali jedan tip mi je rekao da kad jednom probas AMG da se vise nikad ne vracas na nikakvu varijantu Renaulta...naravno ako si u mogucnosti za to...pa sad malo ispitujem ima li jos tko kakvih iskustava, nepristranih naravno. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je rekao jedan poznanik da kad jednom probas gt3 rs nema dalje....[emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 3
  • Haha 6
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ovako

Imao A250 AMG 250KS VOZIO A35 I C63S . Po Grobniku A 250 brži po zavojima C63 po ravnom na kraju male razlike

U odnosu na megan 205GT bolji nažalost nisam vozio pa mogu samo konstatirat ovo 

Merc je jako brz  sve odradi gotovo savršeno ali ??. - nema ono nešto 

Da ne velim neke za sitnice , znači prednji blatobrani plastika iznad kotača nakon 800km počela klopotati i.t.d.

Megan ne zbog foruma ali ima dušu bar ovaj moj tce 160 RS line 

Vozi ga sin i iskreno mladom vozaču ne treba  ništa bolje .

Nažalost mislim da bi A35 , A45 bio brži . Staza , gradski semafori pogledi curica

Megan bolji po guštu

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kameni said:

Po Grobniku A 250 brži po zavojima C63 po ravnom na kraju male razlike

Tebi očito bolje odgovara prednji pogon, jer ovaj c63s je daleeeeeko brži auto. Ok, grobnik je bolji za kompaktne aute, ali ovaj c63s je zvijer za a250. I merc nije za plitke džepove. 

Link to comment
Share on other sites

a250 je super autic al ima 224 ks, ovaj zadnji zadnji ima jos 10-15ks struje dodatno...

A35 s 306 ks je ooooosjetno zivlji. A45 je projektil.... je, jako skupe igracke.

Clio 2 182 cup bi ih sve za dorucak pojel :zubo:, barem po gustu! :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Besmisleno ako se ne ide na stazu...po meni sve iznad 300 besmisleno ako se ne ide na stazu...da stojiš u koloni kao i onaj sa 100, da voziš polako kroz naselja zbog pješaka i kamera kao i onaj sa 100...da se voziš na autoputu 140 kao i onaj sa 100...itd.

Link to comment
Share on other sites

neznam kako mozes usporedivati megana GT sa 205ks i A35 i A45

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ruske said:

neznam kako mozes usporedivati megana GT sa 205ks i A35 i A45

Valjda je uspoređivao a250, to je ista klasa...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kameni said:

Nažalost mislim da bi A35 , A45 bio brži

na ovo sam se odnosio

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ruske said:

na ovo sam se odnosio

Pa to je vjerojatno uspoređivao megane rs prema prvom ninoovom postu :D GT-a je naveo samo da je vozio...barem koliko sam ja skužio post :D

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, direstraits said:

Tebi očito bolje odgovara prednji pogon, jer ovaj c63s je daleeeeeko brži auto. Ok, grobnik je bolji za kompaktne aute, ali ovaj c63s je zvijer za a250. I merc nije za plitke džepove. 

Ja sam uspoređivao ta dva auta na stazi.

Kad smo išli doma oni su več pšojeli janjetinu dok sam ja došao.

Auto je zvjer puca od snage zvuk u autu je odličan .

4 hours ago, Ruske said:

neznam kako mozes usporedivati megana GT sa 205ks i A35 i A45

Uspoređivao sam A250 sport i Renolčeka

4 hours ago, marttin said:

Pa to je vjerojatno uspoređivao megane rs prema prvom ninoovom postu :D GT-a je naveo samo da je vozio...barem koliko sam ja skužio post :D

Sve je upravo tako

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.