Jump to content

FIA Formula One World Championship 2020.


yutasknight

Recommended Posts

Kimi cheater, podesio ih na easy u prvom krugu 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jos da mu je kakav dobar bolid... Jedva cekam Alonsa sljedecu sezonu.Jos ako Renault proradi a sve su naznake da bi moga.... 

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Pa ono ...to je Kimi! ..da je to napravio Kvyat onda bi to bilo čudo neviđeno :lool: Kimi je sam rekao prije par godina da su mu dosadne za voziti one Hermann Tilke staze. On lajka Spa, Silverstone, Suzuku i ovakve "prirodne" staze.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, macak said:

Jos da mu je kakav dobar bolid... Jedva cekam Alonsa sljedecu sezonu.Jos ako Renault proradi a sve su naznake da bi moga.... 

Pa imao je bolje/dobre bolide u periodu od 2014. do 2018. pa su ga Alonso i Vettel natamburali kako su htjeli. Alonso pogotovo.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VedranSB said:

Pa imao je bolje/dobre bolide u periodu od 2014. do 2018. pa su ga Alonso i Vettel natamburali kako su htjeli. Alonso pogotovo.

A *ebi ga on je tad bija 2 violina to se zna...Ali da je vozac sa mudima i to oho ho ali bez ugrozavanja drugih je.. Bas sam neki dan gleda neki dokumentarac di je vecina izjavila da je najkorektniji vozac daleko... 

Link to comment
Share on other sites

Nemam ništa protiv njega. Ako je i bio druga violina, bio je jer je u startu bio sporiji od timskih kolega i nikako to nije uspijevao popraviti. Ono što mu je Alonso napravio se dugo neće zaboraviti. Neće sigurno brži vozač biti 2. violina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A *ebi ga on je tad bija 2 violina to se zna...Ali da je vozac sa mudima i to oho ho ali bez ugrozavanja drugih je.. Bas sam neki dan gleda neki dokumentarac di je vecina izjavila da je najkorektniji vozac daleko... 
Zato mi je jedan od dražih vozača F1.
Pofajtat će se bez problema ali da će ići zatvarati mijenjajući smijer 2-3x, gurat sa staze, kočiti ranije itd sigurno neće namjerno.
Kad se sjetim Shumija, Senne, Maxa...
Ne zam točno koja je utrka bila u pitanju kad se Shumi vratio nakon stanke i na ciljnoj ravnini pri punom gasu u potpunosti izgurao bivšeg kolegu Barrichella kojeg je samo puka sreća spasila da ne završi u zidu. Za takve bi stvari uzimao licencu trajno o kome god se radilo.



Evo našao



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Senna je vozac iz ere di su vecina prljavo igrali... Sumaher necu ni komentirat preko mrtvih do vrha... Tocno vidis tu "Veliku prepotenciju orginal Švabo ko sam ko ja gazim preko mrtvih da bi mi bilo dobro" Max je kopija tatin sin... Aj ovu godinu je malo pazljiviji ali antipatican i arogantan uvik mu je netko drugi kriv... 

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Prestao sam pratiti formulu kad je šumaher počeo vladati.. ugušio mi je gušt. Ni danas je ne pratim, čak niti start nisam pogledao već godinama.

Jel ovaj crni zaslužno tako dobar ili bi mi i on bio bljak?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, laci said:

Prestao sam pratiti formulu kad je šumaher počeo vladati.. ugušio mi je gušt. Ni danas je ne pratim, čak niti start nisam pogledao već godinama.

Jel ovaj crni zaslužno tako dobar ili bi mi i on bio bljak?

I on bi ti bio bljak.. Mercedes ima bolid da mu nemoze niko prismrdit blizu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crni je plačipička jača. Uvijek sere i kenja nevalja ovo, nevalja ono, gume mrtve a onda izvuče par najbržih krugova.
A kad čujem na kraju utrke onaj njegov pederski vrisak gasim odmah da ne moram slušati 5min zahvale momčadi.
Meni je antipatičan, ali da je vozi dobro gotovo dosadno bez greške, vozi.
.
Na ovoj utrci svi su se usrali od malo kiše jedino Kimi kamikaza preskoči 10 bolida.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Bolid je uvijek tražio vozača. Mogu biti antipatični koliko hoćeš, ali svi nabrojeni su vozači iz nekog drugog svemira. Hamilton je trenutno daleko najbolji u pronalaženju one minimalne razlike koja odvaja jako dobrog vozača od vozača iz neke sasvim druge daleke galaksije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

IMHO trenutno najbrži vozač na gridu je Verstappen, iza njega su po brzini Leclerc i Hamilton. Riccardo, Sainz, Norris, Russell, Kimi su vrlo blizu (dolazi i Alonso). Ne sjećam se da je u jednom trenutku u povijesti bilo toliko dobrih, brzih i podjednako dobrih vozača. Šteta da je razlika bolida Mercedesa tako velika. Ali to je rezultat genijalnosti jednog čovjeka Niki Laude koji je to sve posložio, stavio prave ljude na pravo mjesto.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, yutasknight said:

IMHO trenutno najbrži vozač na gridu je Verstappen, iza njega su po brzini Leclerc i Hamilton. Riccardo, Sainz, Norris, Russell, Kimi su vrlo blizu (dolazi i Alonso). Ne sjećam se da je u jednom trenutku u povijesti bilo toliko dobrih, brzih i podjednako dobrih vozača. Šteta da je razlika bolida Mercedesa tako velika. Ali to je rezultat genijalnosti jednog čovjeka Niki Laude koji je to sve posložio, stavio prave ljude na pravo mjesto.

Mislim da nisi upravu sto  se tice Maxa on najvise riskira zato i je "naj brzi" ali djaba kad ima udesa ko u prici izgurivanja itd itd.... A vodeci dvojac to nemora niti pokusavat njima je dovoljno zavrsit utrku.... 

Link to comment
Share on other sites

Nema Max više toliko incidenata. Sazrio je. Mislim da su Hamilton i on trenutno podjednaki i najbolji vozači na gridu. Ricciardo je isto tu negdje, lik mi je ekstra. Odmah iza Leclerc. A ovi ostali neka druga liga naspram gore nabrojanih. Do iduće godine kada se vraća Alonso, ali pitanje je što može u tim godinama. Schumacher se opekao kad se vratio, nadam se da neće i Alonso za kojeg navijam.

Ima tu par dobrih vozača, tipa Sainz, Norris, ali ovi gore su ipak jedna druga klasa.

Link to comment
Share on other sites

Sreća prati hrabre :) Još jedno postolje za Ricciarda i Renault je preuzeo treće mjesto konstruktorskog poretka. Na vrhu nije zanimljivo, ali bit će nevjerojatno uzbudljiva borba za treće mjesto konstruktorskog poretka u preostalim utrkama, te za četvrto mjesto vozačkog poretka.

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast i Renaultu i Ricciardu na uloženom trudu, voljiz energiji.. jako je lijepo vidjet Renault na postolju.. no isto tako mi jako mrsko da iduće sezone Renault postaje Alpine.. ne znam, nemrem to još prihvatit..

 

A po meni, brži vozači na gridu su uz Hamiltona (kojeg ni ja nemrem smislit) Leclerc i Max. Osobno bih dao prednost Leclercu, jer znamo pod kakvim pritiskom može voziti i dečko ne radi puno greški. Ne znam kolko bi Max uspijevao izvući iz bolida kakav je Ferrari ove sezone..

Max je tuko Ricciarda u RBR, da li su imali isto status ili nez sve mi se više čini da ne, tako da bi i njega u prvu četvorku vozača svrstao i baš mi je žao da odlazi u McLaren. Bit ce iduća sezona jako napeta :)

 

Alonso u Alpine

Ricciardo u McLaren

Sainz u Ferrari

Vettel u Aston Martin

 

od njih četvero, baš me zanima koji ce proc najbolje a koji najgore. Iako za ovu drugu tituli mi se nekako čini Sainz sa bude "pobjednik"..

Link to comment
Share on other sites

Jednu sezonu je bio bolji Ricciardo, drugu Max. I jedan i drugi su odlični i to je definitivno bila najbolja vozačka postava unazad par godina u Formuli 1. A što se tiče Renaulta, i meni je žao što će sljedeće godine mijenjati ime, ne znam kakvu im to ima marketinšku ili ekonomsku računicu, ali opet bolje da je i to (Alpine bar ima neku poveznicu s Renaultom) nego da mijenjaju ime u nešto sasvim deseto, npr. nekog sponzora ili slično.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne znam kako je Grozni ovo preživio.
Bolid se prepolovio a drugi dio prošao kroz ogradu.
Vjerojatno je ispao i to ga je spasilo.






20201129_153805.thumb.jpg.6f311c47349fc708cbde10f8c12451ee.jpg



20201129_154247.jpg
Link to comment
Share on other sites

Daaa bas uzasno. Gledao sam par puta snimku i nisam mogao vjerovati kak je prezivio o.O 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.