Jump to content

Svasta nesto


Mikimajstor

Recommended Posts

E da za T1 sam imao oko 1100 sati rada i oko 300 fotografija jer moras sve dokumentirati i svi sarafi,kablovi,tehnika ,mehanika je nova kod motora samo je blok stari ostalo sve novo i karoserija 70% lima sam ja radio

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mikimajstor said:

E da za T1 sam imao oko 1100 sati rada i oko 300 fotografija jer moras sve dokumentirati i svi sarafi,kablovi,tehnika ,mehanika je nova kod motora samo je blok stari ostalo sve novo i karoserija 70% lima sam ja radio

napisati bravo ili svaka čast je premalo pohvala za ovakav jedan projekt

mogu samo napisati kako sam zadivljen i uživam vidjeti ovako kvalitetnu profesionalnu restauraciju za 1A ocjenu

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chupi said:

napisati bravo ili svaka čast je premalo pohvala za ovakav jedan projekt

mogu samo napisati kako sam zadivljen i uživam vidjeti ovako kvalitetnu profesionalnu restauraciju za 1A ocjenu

To problem nije za napravit samo nesmijes brzat i radit bez volje to ti isto kao kad vozis motor i jednostavo se silis u zavoju nejde kao prije znaci dan je los uspori i parkiraj se jer ima drugu dan tako i ovo ako nejde nediraj vec se mora raditi sa voljom a ne gledat paru, jbg. Ja sam odrastao u radioni i ja volim ovo i bez toga nemogu lakiranje,mehanika,limarija,trke sa autima,motorima jednostavo svatko je roden za nesto i uvjek postoji netko bolji cak i od mene ali hvala na komplimentu a projekata imam puno ali radne snage nema jer nitko vise nezeli taj poso da radi

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mikimajstor said:

FB_IMG_1583911791228.jpg

FB_IMG_1583911794249.jpg

 

 

Cek ovo negdje tamo kod tebe i nisi mi pokazao???

Auto koji sam imao na posteru.

Za iduci put barem da sjednem u ovo cudo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Domba said:

Cek ovo negdje tamo kod tebe i nisi mi pokazao???

Auto koji sam imao na posteru.

Za iduci put barem da sjednem u ovo cudo.

To je na Nürburgringu tamo je cesto a iz nutra nije nesto sjedio sam ja i nista posebno imo sam ga i ja na zidu ali sam se razocaro 😁

Link to comment
Share on other sites

Za ovo mogu samo reci dok ne sjednem, ili cak ne provozam ne vjerujem ti. Mozes pjevati ovdje borbene :)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Domba said:

Za ovo mogu samo reci dok ne sjednem, ili cak ne provozam ne vjerujem ti. Mozes pjevati ovdje borbene :)

To je auto iz 80-tih , jedino zvuk atmosverca sa karburatorima nemoze nijedan nadmasit 😁

Link to comment
Share on other sites

Countach.. jeah.

 

Zapravo to je ferrari..

Al slican je lambu.

  • Haha 1
  • Confused 3
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje niš ne kužim. Znamo svi valjda kaj je Countach i kak zgleda. Kak je to u stvari Ferrari, kaj to znači? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odozada F40 ima okrugle lampe. I spojler spojen sa zadnjim blatobranima. A i ovo je lambo znak..
Countach je to ja bih rekao, malo customiziran.

Link to comment
Share on other sites

Evo napokon  najtezi dio gotov i nikad vise Candy crvena u moje ruke doci nece 

20200313_163945.jpg

20200313_164003.jpg

20200313_170039.jpg

20200313_174842.jpg

20200313_181655.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.