Jump to content

MOJJJJJ RS 300 Trophy


supersprint

Recommended Posts

7 hours ago, Ninoo said:

Ljubomorni hrvat, da imas rsa il gta preporodio bi se nakon superba i odmah ga odbacio i prebacio se na ovog, i tko gleda tipke uz takav auto i motor 😄

Evo ja npr gledam takve stvari jer ih sve cujem i uzasno mi ide na zivce kad nesto klopoce ili suska, kad je zvuk zatvaranja vrata plehnat ili kad su prekidaci od lose plastike. Za tu lovu ocekuje se ipak nekakva razina u svim aspektima, ne samo vrhunske vozne osobine. 

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Max said:

Evo ja npr gledam takve stvari jer ih sve cujem i uzasno mi ide na zivce kad nesto klopoce ili suska, kad je zvuk zatvaranja vrata plehnat ili kad su prekidaci od lose plastike. Za tu lovu ocekuje se ipak nekakva razina u svim aspektima, ne samo vrhunske vozne osobine. 

Bas suprotno, za tu lovu ocekuje se dobar motor i vozne karakteristike, sto renault sport odlicno isporucuje. A ako zelis i dodatni luksuz i finocu uz sve to, onda kupis fino audija s3, rs3 ili mecku a35, a45 itd...pa imas sve, ali za jos znatno vecu lovu. Nitko ti nece dati ovo sto nudi megane plus to sto ti hoces za lovu koju ti hoces.

Edited by Ninoo
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Megane je Megane i prekidač u osnovnom i RS-u je isti. Jednako kao i kod svih ostalih proizvođača, osim kod nekih premiuma gdje mozes nadoplatiti bolje gumbe (npr. Audi C8).

Sigurno neće raditi posebno prekidače za top model, a ima prekidače iz cijele game...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaj ti to sve vrijedi kad ima lošu kvalitetu prekidača za stakla...

  • Haha 10
Link to comment
Share on other sites

Kaj ti to sve vrijedi kad ima lošu kvalitetu prekidača za stakla...
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moril said:

Kaj ti to sve vrijedi kad ima lošu kvalitetu prekidača za stakla...

I branik drugačije boje od ostatka

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GTT said:

Ne zaboravi i mali ekran 

😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

A ništa, najbolje na otpad s njim il' Renou uputiti ultimatum: "mjenjaj tipke"! 😄

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, PAnta013 said:

A ništa, najbolje na otpad s njim il' Renou uputiti ultimatum: "mjenjaj tipke"! 😄

I jebat im m...da koj k..ugraduju male ekrane u takve zvijeri. Ili veliko ili ga vadi van skupa sa klimom 😁🙈

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, GTT said:

Ne zaboravi i mali ekran 

Srica da ima retrovizore na sklapanje....

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kuzim ovo. Svaki RS je meni auto za svaki dan. Doslovce ever day car. Ima lijepu konjicu, lijepi ovjes, 5 vrata. 4 ljudi udobne sjedne... U cemu problem. Isto kao i svaki drugi hot hatch. Druga stvar su one malo brutalnije verzije gdje je unutra kavez + nemaju zadnja sjedala. ili pak potpuno spremni auto za stazu. Ovo je lijepi obiteljski autic.

Ja cu reci samo ovako. Meni je auto po mjeri. Samo (jako osobno misljenje) bijela boja... Puno sretnih KM.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam naišao na onoga koji je udovoljio svim forumašima..

@supersprint molim te (iako nakon ovih postova izgubiš volju za time) stavi još slika auta, može i kakav video :D

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ivo počasti nas još kojom sličicom. Ova svjetla u konfiguraciji RS znaka me fasciniraju :hearts; . Može li neka fotka s upaljenim svjetlima?  I kakvih detalja o ovom rotacionom stalku na kojem držiš skuter!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ovu naljepnicu Trophy nebi smjestio ispod retrovizora...stavio bih je negdje na stražnji dio auta. Auto je mrak! tj. auto je svijetlo! :lool:

Link to comment
Share on other sites

Da li mogu istovremeno svjetliti samo kljove i rs kocke? Bez kratkih

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Super je auto, i bijela mu odlično stoji. Fora su ti i tablice, puno nula i T na kraju, podsjećaju me na moje 😁

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.