Jump to content

MOJJJJJ RS 300 Trophy


supersprint

Recommended Posts

26 minutes ago, yutasknight said:

Super mu stoji ta kombinacija boja...sa crvenim detaljima unutrašnjosti. Jel možeš još koju fotku unutrašnjosti podijeliti?

Mislis bar jednu, jer nema ni jedne. I obavezno komandu preklapanja retrovizora!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Wow! Predivan je stvarno, i te felge su apsolutno najbolje. Puno sretnih kilometara želim! I daj koju više slikicu iznutra :)

Samo ti je branik drukčije boje, jel tako Ruske 🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zlo. :drivar:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Night look. 

20200317_192549.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

nebitna boja branika, ja bi zamjerio vlasniku jer je uzeo mali ekran unutra 😛

predivan auto, jao kakva mi to patnja...ufffffffffff ❤️ 

puno sretnih km

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 18. 03. 2020. at 10:49, supersprint said:

Night look. 

20200317_192549.jpg

Megane je fantastičan! Offtopic - koje je ovo križanje u Zadru? 

Link to comment
Share on other sites

On 17. 03. 2020. at 14:31, Zrmi RS said:

Mislis bar jednu, jer nema ni jedne. I obavezno komandu preklapanja retrovizora!

Evo kolega. Iako nisam upratio zašto te to hebe

 

 

IMG_20200318_063548.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ibirkic said:

Megane je fantastičan! Offtopic - koje je ovo križanje u Zadru? 

Žmirići

Link to comment
Share on other sites

Čestitam brate, pa da ga sa boljim zamijeniš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 19. 03. 2020. at 18:24, Marko_Os said:

Evo kolega. Iako nisam upratio zašto te to hebe

 

 

IMG_20200318_063548.jpg

ne mogu da ne komentiram, kaj je z glavom u odabiru materijala za takav jedan auto (pričam za inženjere u Renolu). ova carbon style tkanina me podsjeća na one jeftine školjka siceve 

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti vidio R-line sjedala u wagenu. Izbljuv teži. Ovo je još dobro. Trendovi... 

Edited by GTT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ah, ovo je forum, a mi forumaši ... vrsta ljudi koja sve zna. A znas koliko onaj tamo Francuz pere ruke ? Nikoliko ... extra je dizajn. 😀

Link to comment
Share on other sites

Ja samo znam da dotaknem ove tipke bi mi bilo bljuv u odnosu na ovo kaj imam u Superbu. Renault mora poradit na kvaliteti materijala i na onom touchu, kliku.. Ne znam kak to objasnit.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo su u redizajnu poboljsali interior, iako mi je sredisnji ekran tesko za progutat jos ako je onaj mali socijalni...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Max said:

Ja samo znam da dotaknem ove tipke bi mi bilo bljuv u odnosu na ovo kaj imam u Superbu. Renault mora poradit na kvaliteti materijala i na onom touchu, kliku.. Ne znam kak to objasnit.. 

Ljubomorni hrvat, da imas rsa il gta preporodio bi se nakon superba i odmah ga odbacio i prebacio se na ovog, i tko gleda tipke uz takav auto i motor 😄

Edited by Ninoo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Max said:

Ja samo znam da dotaknem ove tipke bi mi bilo bljuv u odnosu na ovo kaj imam u Superbu. Renault mora poradit na kvaliteti materijala i na onom touchu, kliku.. Ne znam kak to objasnit.. 

nebu poradio jer nikad nije poradio svih ovih godina.. makar za ovakav auto u high end-u ponude su mogli koristiti najbolje materijale.. jer puno košta.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ivan.martinko said:

nebu poradio jer nikad nije poradio svih ovih godina.. makar za ovakav auto u high end-u ponude su mogli koristiti najbolje materijale.. jer puno košta.

Da su koristili materijale da nama svima udovolje ,i sa svim opremama što svakome odgovara ,to vozilo bi bilo dosta skuplje. Imaju oni ljude koji razmišljaju što i kako ,te što dalje,i koji prate marketing i potražnje, te uloženo dobiveno. Na nama je da vozimo to što se može izabrati. Oni su odlučili/procijenili da zadovoljava neke standarde. Ako nekome ne pase uvijek je tu neka druga klasa vozila. Ovo je ionako "Vikend " auto.

Natočiti tank dva i izraketirati se idalje. Samo što većina ljudi ih koristi daily za što super služi,  nije kupljen da stoji.

Da mogu i sam bi udomio i dva,ne jednoga 🙈😃.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravljate da su se na VW gami isti ti fancy podizači i prekidači gulili isto ko i na ostatku ne premium segmenta. Makar su se meni gulili i na Audiu iz 2006... dobro, on još onda nije bio premium. Da li stvarno ljudi gledaju prekidače kod rs-a?  Kužim da je to nekom bitno kod talisman ili superba ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš i ja gledam kakvi prekidači... prekidač ko prekidač. Ovo je Megane RS. Meni se na ravninama ona navlaka za panoramski krov čuje kako se šeta po stazici, ali ide gore dolje. Kog boli briga, nek se čuje. Za te pare i ono što auto nudi bilo bi čudno da jedan takav detalj biva nečujan, a ne ovo.

Edited by VedranSB
Link to comment
Share on other sites

ajmo ovak, sad svi trubite kako ne treba obraćati pažnju na takve stvari u RS-u, tj da je auto napravljen za stazu i to su nebitne stvari..a dok krenu određene stvari crkavati žalite se na kvalitetu Renaulta. I onda ljudi koji RS-a koriste kao daily počinju mijenjati i popravljati pola auta (hint: Zrmi). 

A da ne pričamo o tome kako ljudi izvoze RS-a, i ne ulože kunu u istog pa prodaju dalje 

Edited by Krule
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.