Jump to content

Safrane biturbo na prodaju


Optimista

Recommended Posts

Nisam našao temu za safrane pa da zaljepim tu.. 

90868219_209193360389053_4787104336905764864_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

održavan i složen, ali ga nekaj muči. to mi je neka familija/kumovi..tako nešto

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je o njemu spomena na forumu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Krule said:

održavan i složen, ali ga nekaj muči. to mi je neka familija/kumovi..tako nešto

Na tom autu je bio neki problem s getribom koliko se sjecam, a Safrane Biturbo je auto kojeg uvijek nešto muči, uz to je star već, a za sve treba motor van. To je auto za zagrižene ljubitelje i u pravilu je vlasnikov osobni kamatar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, GTT said:

Na tom autu je bio neki problem s getribom koliko se sjecam, a Safrane Biturbo je auto kojeg uvijek nešto muči, uz to je star već, a za sve treba motor van. To je auto za zagrižene ljubitelje i u pravilu je vlasnikov osobni kamatar.

ne znam točno kaj se događa, ali znam da ne može napraviti neku kilometražu u komadu..baš sam ga prije neki dan vidio u gradu sa sva 4 žmigavca i haubom u zraku

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nazalost, ti auti nisu mogli napraviti ni neku kilometražu u komadu prije 20 godina, a kamoli danas

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rimA said:

@GTT istina, ali da bi ga bilo lijepo imati u garaži...

Apsolutno, kao “klinac” sam sanjao o njemu :) Ali ima Renaulta koji bi ipak došli prije na red i koštaju puno manje dugoročno, a i navoziš se s njima 🏁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je ovo u eurima i da li je neko od vas spreman registrovati ga na sebe i dati mi punomoc od notara za upravljanje ? 

 

Da ne zovem @hansa sad, on spava ... 

Salio sam se. 

Link to comment
Share on other sites

Znam, to je ozbiljna dijagnoza. Zato sam i pitao..

Takvima sam uvijek spreman pomoći  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da uvrijedim nikoga, ima jedan BiSafrane u HR vlasnik ima frizuru kao da ga je Dinko šišao i farbao ... jel to taj auto ? 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, eto tako said:

Ne bih da uvrijedim nikoga, ima jedan BiSafrane u HR vlasnik ima frizuru kao da ga je Dinko šišao i farbao ... jel to taj auto ? 

 

 

vlasnik ovog safrane, tj njegov otac..zapravo cijela ta familija su svjetski prvaci u obaranju ruku, Kogl familija

Link to comment
Share on other sites

Plavkasta neka frizura bila na FB prije par godina ? Tada mi je napisao da se bavi remapom ...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Susjed je imao Renault 25 V6 bacarra mislim. Znam da je imao sve od opreme pa i tetu koja je pricala ba francuskom. Majko moja. Taj auto je isao ajme, a unutra je bio dnevna soba. Mogu mislit kakav je tek ovo auto. Da mogu, da imam love za restauraciju ili obnovu takve azdaje uzeo bih si to. Kazete da nemoze preci bez kvarova puno. Sta da ja kazem za auto kupljen u salonu koji ima hrpu musica, kvarova i sl. Tako da ovo je rijedak auto, znat ce to netko cijenit pa ako treba i ulozit da ga dovede do savrsenstva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eto tako said:

Plavkasta neka frizura bila na FB prije par godina ? Tada mi je napisao da se bavi remapom ...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

mislim da nije onda to taj

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, eto tako said:

Plavkasta neka frizura bila na FB prije par godina ? Tada mi je napisao da se bavi remapom ...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Znam na koga misliš.. i da, tip djeluje ko neka tetkica 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Nije OK da tako kazes za covjeka koji ima Bi auto ... [emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, eto tako said:

Nije OK da tako kazes za covjeka koji ima Bi auto ... emoji23.png

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Dobra ti ova

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.