Jump to content

Fluence 1.5dci Anti-polution error


Display

Recommended Posts

Fluence 1.5dci 81kw 136tkm, danas u voznji 3. puni gas i izbaci mi error.

Nije model sa 2 egr-a nego sa jednim, zna li netko sve ide pod ovu gresku? Auto skroz normalno vozi i ubrzava nije mi upalio limp mode. Da napomenem da sam prije toga življe vozio (naglo kocio, skretao itd.). Zbog situacije ne mogu majstoru pa ovako ako neko zna sto moze bit na ovoj kilometrazi.

WhatsApp Image 2020-03-31 at 21.20.28.jpeg

Zaboravio sam napomenuti da teze pali ujutro pa sumnjam na grijace al jel moguce da antipolution izbaci za grijace?

Link to comment
Share on other sites

evo da javim, autu se bila otisla 3/4 grijača a na dijagnostici je izbacio gresku za diznu. Zamjenjeni grijaci, majstor ispuhao auto i ponistio grešku kaže da je vjerojatno od goriva i gradske voznje. Natocio aditiv u gorivo pa cemo vidjeti 😄

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.