Jump to content

Kako da se rješim starog auta ?


cropape

Recommended Posts

Imam "Renault Clio 1.4" star 22 g kojemu ističe registracija 7.6.2020, kojega više ne mislim registrirat niti ulagat u njega i htio bi ga prodati za bilo koju realnu cijenu koliko on vrijedi
Prije 10-tak dana me počeo zahebavat s paljenjem nije htio da upali nikako, čuje se samo jedva čujni zvuk "TIK" nakon davanja kontakta ključem. Nakon par dana opet palio iz prve, nakon toga opet neče pa opet hoče itd itd.
Ali čim ga malo pogurneš pali iz prve i motor radi bez greške, inače i neki kojima sam dao da ga probaju kažu da su iznenađeni (s obzirom na starost auta) kako odlično vuče i jedva se čuje rad motora
Dosta ljudi mi je reklo da je najvjerovatnije problem u četkicama anlasera (22 g se nisu mijenjale) al nema veze, ne mislim ga popravljat više nego ga se rješit
I sad, moje pitanje je: ima li u Splitu neko da otkupljuje stare automobile, bilo za korištenje ili za rezervne djelove, Ili da se proda kao željezo
Bilo šta da je povoljnije za mene

Da napomenem neke sitnice:
2018 g sam promijenio komplet nove farove zatim ugradio novi hladnjak za vodu, nova bobina, novi kablovi za svjećice
2019 kupljen novi akumulator

 

Link to comment
Share on other sites

Probaj ga oglasiti ovdje. Par slika, kratak opis i neku cijenu stavi. Možda se nađe zainteresiran netko tko bi ga uzeja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako će ići u otpad ili za dijelove, ja sam zainteresiran za farove. Trebali bi pasati na ženin Clio ph1 iz 2001.,  njeni su zamjenski sa nepostojećom, tj.  nefunkcionalnom nivelacijom.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.