Jump to content

Megane III, 2.0 Tce, iskustva


BRKO

Recommended Posts

Pozdrav ekipa, nije me dugo bilo, nemam Renault pa nemam problema đŸ€Ł. Zezam se malo, kao ĆĄto naslov kaĆŸe, zanimaju me iskustva za navedeni auto i motor, kako je s dijelovima, kvare li se itd. Ć to se Megana III tiče vozio sam karavana dizela i nije bilo loĆĄe. Ovo bi mi bio drugi auto pa mi nije bitno koliko troĆĄi. Ako netko prodaje neka se javi. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BRKO said:

Pozdrav ekipa, nije me dugo bilo, nemam Renault pa nemam problema đŸ€Ł. Zezam se malo, kao ĆĄto naslov kaĆŸe, zanimaju me iskustva za navedeni auto i motor, kako je s dijelovima, kvare li se itd. Ć to se Megana III tiče vozio sam karavana dizela i nije bilo loĆĄe. Ovo bi mi bio drugi auto pa mi nije bitno koliko troĆĄi. Ako netko prodaje neka se javi. 

Dobro da si se rijeơio Talismana😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čuo sam isključivo dobre stvari za taj model, pogotovo u redizajniranim varijantama (190 ili 220 ks). Međutim, skoro ih je nemoguće naći. Ja sam traĆŸio takvog Coupea skoro godinu dana (vjerojatno bih pristao i na 5 vrata), ali u oglasnicima sam naĆĄao samo jednog, bio mi je ipak malo prestar. S druge strane, vani ih ima koliko hoćeĆĄ, ali uvoz zbog CO2 koĆĄta skoro kao pola vrijednosti auta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

BaĆĄ i ciljam na coupe, u igri je i Clio III rs ali bi ipak Meganea, znam da ih ovdje nema, trenutno je samo jedan na prodaju iz Zagorja sa plinom

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ciljao tako nesto, uletio mi na kraju grandtour GT 2.0 dci, to sto ti trazis, i sto sam ja trazio (2.0dci) imas jako jako malo..2.0 tce ti se pojavi rijetko, jedan je bi ou zg vise puta na oglasu crveni...nista...ovaj ima plin i dupli ispuh ako pricamo o istom sto se sada trenutno prodaje...

Link to comment
Share on other sites

Da taj, iako bi mi viƥe pasalo neƥto serijski. 

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam i toga, oglas je iz veljače i mislim da je to prodano

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pruĆŸanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglaĆĄavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vaĆĄem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slaĆŸete se sa koriĆĄtenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponaĆĄanja.