Jump to content

dodatno osgiranje stakla mimo obaveznog osiguranja


alki9969

Recommended Posts

dali ima koje osiguranje koje osigurava samo stakla na autu?

obavezno imam u wieneru ali tamo nemaju 100% osiguranje za stakla (samo djelomično)

Link to comment
Share on other sites

Kako nemaju? Ja kod njih imam megana i 400kn je doplata za stakla 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Pozdrav, jučer mi od šogora mali bacil kamen u zadnje staklo (gađao kokoš koja trčala oko auta :D ), naravno staklo je puklo, pošto imam euroherc osigurana stakla, dali trebam izmislit neku priču ili oni pokrivaju sve nebitno što se desilo? Hvala i Sretan Uskrs svima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tomo0308 said:

Pozdrav, jučer mi od šogora mali bacil kamen u zadnje staklo (gađao kokoš koja trčala oko auta :D ), naravno staklo je puklo, pošto imam euroherc osigurana stakla, dali trebam izmislit neku priču ili oni pokrivaju sve nebitno što se desilo? Hvala i Sretan Uskrs svima.

 

Nemam odgovor na tvoje pitanje, ali svakako javi kako je proslo. Uzeo bih euroherc obavezno osiguranje + zasititu stakala jer nude poprilicno izdasan iznos za stakla, a cjenovno dosta povoljnije nego drugi pa me bas zanima jel se stvari glatko rjesavaju ili kompliciraju.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, tomo0308 said:

Pozdrav, jučer mi od šogora mali bacil kamen u zadnje staklo (gađao kokoš koja trčala oko auta :D ), naravno staklo je puklo, pošto imam euroherc osigurana stakla, dali trebam izmislit neku priču ili oni pokrivaju sve nebitno što se desilo? Hvala i Sretan Uskrs svima.

Ja bi složio priču. Imao sam zamjenu šajbe na Eurohercu i milijardu pod pitanja. Jedva je čekao da mi ospori. Bar sam stekao takav dojam. Meni je u koloni kamiona na D1 kamen doletio. Kamioni su išli u suprotnom smjeru. Naravno,lik me pokušao navući da sam trebao ganjati kamion i od njega tražiti odštetu. Ja ga ismijao i ispljuvao. Sad,ponuditi će ti novac prvo. To je cifra koja ništa ne pokriva. Lagati će te da u stvari dobro ti rade. Meni su nudili 1500 kn a šajba je bila 5000 s postavljanjem. Tu priču odmah prekidaj i idi u ovlašteni. 

Uzmi u obzir da su oni bagra. Oni su istrenirani da te prevare i podvale ti. Lijepim razgovorom kreni. Čim vidiš da oni mijenjaju ploču i rade u tvoju štetu,džonom na njih. Samo čvrsto. Borba. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam zadnji put registrirao vozilo, u Jadranskom uplata za dodatno kasko osiguranje stakla je bila 40 eura.

Iznenadilo me podpitanje, da li zelim osigurati staklo od staticnog ostecenja ili dinamickog dok je vozilo u pokretu. Koliko sam shvatio ono prvo je ako nesto padne na vozilo, crijep, grana i razbije staklo.

Uplatio sam za ovo drugo, kad ostecenje nastupi u pokretu vozila.

Uglavnom, pripazi na to, kakvo osiguranje si uplatio, i da li tvoje osiguranje pokriva staticno ili dinamicko ostecenje. Svasta izmisljaju samo da ne isplate nista u slucaju stete.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad sam ugovarao nisu nista pitali (statika ili dinamika) osim dal zelim osigurat stakla, da bi oni preporucili da osiguram, 50e - vamo tamo uzeo sam i rekla je gospodja da kod njih i panorama spada pod osiguranje. E sad ak ce zezat oko toga, ja cu rec istinu kako se to dogodilo i tako nejde lova od gospodina iz osiguranja (procjenitelja).

Link to comment
Share on other sites

Nije to baš pametno. 

U pitanju su hijene koje bi te utopile u čaši vode. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, upravo dosao sa osiguranja i rijeseno sve bez ikakvih problema. Limit je 3000e u tekucoj godini, osiguranje stakla 47e. Naručeno staklo u ovlastenom servisu. 👍

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav, u srijedu konačno stiglo staklo evo cijene straznjeg stakla, ljepila i ruke. :)

image.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U kojem to osiguranju je limit 3000 eura?

Link to comment
Share on other sites

On 12. 04. 2024. at 20:17, moril said:

U kojem to osiguranju je limit 3000 eura?

Euroherc

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.