Jump to content

Anketa: Jeste zadovoljni servisom i uslugom


Guest Vedran21

Recommended Posts

Iako je bolji od Roce, još uvijek je zadovoljstvo miljama daleko od pozitivnog...

Pa zar je toliki problem naručiti točno ono što tra

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas digao auto sa servisa u Starkelju (VG) i mogu reci da nemam nikakvih primjedbi i da sam jako zadovoljan.

Auto sam ostavio u 8:30, u 13:30 su me zvali da je gotov. Boja laka pogodjena, sve slozeno u redu, sve radi, nis drugo nije mrdano po autu, pitali me hocu li skinute (strgane dijelove) uzeti sa sobom i/ili da ih pricuvaju dok ja dodjem da mi ih pokazu, svi ljubazni i pristojni, ja jako sretan. Fakat ne mogu nis lose reci ... sve 5.

Link to comment
Share on other sites

Nikad bio, a moram na servis iduci tjedan.

Do sad bio u Roci (zadovoljan) i Minimotou (jako zadovoljan).

Mozda idem do starkelja ovaj put, alternativa je slovenia (onaj blizu granice, znam da je sve blizu granice u sloveniji ali ajde, ne znam di je.. :laugh: )

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas digao auto sa servisa u Starkelju (VG) i mogu reci da nemam nikakvih primjedbi i da sam jako zadovoljan.

Auto sam ostavio u 8:30, u 13:30 su me zvali da je gotov. Boja laka pogodjena, sve slozeno u redu, sve radi, nis drugo nije mrdano po autu, pitali me hocu li skinute (strgane dijelove) uzeti sa sobom i/ili da ih pricuvaju dok ja dodjem da mi ih pokazu, svi ljubazni i pristojni, ja jako sretan. Fakat ne mogu nis lose reci ... sve 5.

mo

Link to comment
Share on other sites

ja prije sat vemena ostavio auto u štarkelju (redovni na 30 000) , javim navećer kak sam zadovoljan uslugom..

onak u prolazu vidim cijenu sata rada za nisko zahtjevne poslove (dakle, najni

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...
Guest plava_neman

... davno sam bio kod njih u VG i nisam bio sretan kad mi je rečeno da zbog promjene regulatora ler gasa (neznam točan naziv dijela) i testa rada motora na R 25 2,2i auto treba ostati jedan dan kod njih a sve to je naplaćeno 5000 kn ! Taj dio je veličine male šalice za kavu !

... NE , nisam nimalo zadovoljan s njihovim radom jer misle da su jedini i bogom dani ! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Najviše popizdim kada dovedeš nekome auto na redovan servis po pitanju mehanike i onda genije nađe mijenjati tekučinu za pranje vjetrobrana!

krebilizam....

Kak nikome nije jasno da se u ovlastenom servisu to MORA natocit ako stranka ne trazi drugacije.Svaki ovlasteni servis MORA provijerit auto po tockama koje su propisane za te kilometrima ili vremensko razdoblje.

Link to comment
Share on other sites

Kak nikome nije jasno da se u ovlastenom servisu to MORA natocit ako stranka ne trazi drugacije.Svaki ovlasteni servis MORA provijerit auto po tockama koje su propisane za te kilometrima ili vremensko razdoblje.

sla

Link to comment
Share on other sites

Malo je to sve preskupo

Sve je na finjaka, Vi samo ostavite auto, doći će dobra vila koja će sve popraviti, ali će to dobro i naplatiti. Nisu oni krivi, ali je politika da se ne smije biti uservisu za vrijeme radova. Ja volim gledati što i kako se radi na mom autu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.