Jump to content

Ktec induction kit iskustva


Hrv20

Recommended Posts

Osjetit ćeš razliku naravno, ali samo u zvuku..

Po meni je apsurdno da ljudi troše tolike novce na stvar koju možeš sam napraviti za kudikamo manje novaca :)

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti je dovoljno stavit K&N sportski filter i to je to, koliko znam, neki su stavljali i kompletne Airboxe R3 ili od V6 modela, ali na kraju skuplja pita nego tepsija...

Link to comment
Share on other sites

Trenutno je na autu k&n panel filter. 

Akrapović evo auspuh i naravno napravljen je remap. 

Mogu reći da i nisam osjetio nekakvu razliku u zvuku sa standardnim filterom  i k&n filterom. 

Nema tu nekakve razlike. 

Kažu da se na  ktec indukciji poboljša samo zvuk usisa. 

Da li se izgubi na snazi zbog dotoka vrućeg zraka iz motornog prostora.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja uključim u raspravu ja sam imao taj ktec air box na mom meganu RS 3 filter je show motor i ispuh mijenjaju zvuk i planiram ga uzeti  opet, samo treba paziti za kupnju iz GB jer ovi sada lupaju carinu.  

Link to comment
Share on other sites

@supersprint Ja sam za svoj uzeo taman pred Brexit. Baš je što kažeš show. Spool i flutter su zarazni. Sorry na OT

Link to comment
Share on other sites

Ktec da zvuk na 200tki.. ko i svaka manje vise druga gljiva ...i to je to, drugo nis

Ak ces narucivat, obrati paznju da narucis za LHD 

Edited by Goran_
Link to comment
Share on other sites

Nebi ju smio imat, a dalje je kako se ko snađe

Link to comment
Share on other sites

Pa bar ti je to jednostavno jednom godišnje prebaciti za tehnički

Link to comment
Share on other sites

Ma je sve to stoji... 

Ali nije to prava rađa

Kopat svaku godinu skida stavljat nije mi to zanimljivo

Kad bi se moglo atestirati ili preko stavit neku masku opiturano u crno da se ne vidi gljiva dok se ne prođe tehnički pa se skine samo maska. Moga bi i to iskemijat. 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.