Jump to content

kartica


marek45

Recommended Posts

Pozdrav ljudi Žena neki dan otključa auto, stavi karticu, ali auto karticu ne prepoznaje. Imamo i drugu karticu i ona je ok. Što je problem?

Čini mi se da ta ženina kartica ima lufta kad sjedne u utor, a ova moja stoji čvrsto. Na youtube-u prikazuju stavljanje noža ili komada spužve na karticu kao rješenje?! Probao sam "gurat" njezinu karticu u svim smjerovima, ali ništa se ne događa.

Link to comment
Share on other sites

Odlemljena zavojnica, rastavit, zalemit, novo kinesko kuciste na klik i teraj

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daj meni tu sta ima lufta ja ti dam svoju. Meni kinezi prodali neku sta tesko ide al rezervna je pa ne razbijam glavu.

Link to comment
Share on other sites

Moja kineska isto malo teze ide od originalne, ali ja bi rekao malo bolje, čvršće. Nije da zapinje

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, frenchkey said:

Odlemljena zavojnica, rastavit, zalemit, novo kinesko kuciste na klik i teraj

Poslano sa mog koristećiTapatalk
 

Znači ne trebam naručivati i zavojnicu novu? Dovoljno je samo zalemiti ponovno i sve preseliti u novo kućište.

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno da, osim ako ju ne obrijes skalpelom dok otvaras karticu

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Btw, ako kome treba u Konzumu je ovo sa slike na akciji, par 20kn, rok trajanja do 2030.5491b2348cc854538eaa043023b46b06.jpg

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.