Jump to content

Megane IV problem sa svijetlima


Tino112

Recommended Posts

Pozdrav vlasnik sam Megana IV 2020 godina.  Dali se kome dogodilo da kad auta zaključate i odete prednja svijetla se upale i ne žele se ugasit. Kartica nije blizu auta. Spraznilo mi akumulator dva puta. Sve sam isprobao a kad sam dosao na servis sve je bilo ok. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi se to trebalo dešavat. Ona ' folow me home' funkcija trebala bi ugasit nakon 15 sec svjetla.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Da trebala bi, ali nešto ga zeza valjda. I na servisu su rekli da nisu još imali takav slučaj, Al smo je bilo sve ok bez greške. 

IMG_20210620_155710.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma teraj ti to u ovlasteni i dok je tvoj tamo traži zamjenski.

Pa pod garancijom si!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dizna said:

Ma teraj ti to u ovlasteni i dok je tvoj tamo traži zamjenski.

Pa pod garancijom si!

Vidiš da pita tu jel i ovi neznaju šta je :)

Link to comment
Share on other sites

Da, ni oni neznaju šta se dešava. Rekli su neka pratim "simptome" i ako se opet dogodi neka dođem do njih, ako rade (pod radnim vremenom) . A za dijagnostiku sam opet naručen drugi petak. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ja ga ne bi preuzeo, ako ne valja nek se oni zajebavaju i traže što je.

Pa nisi izmislio kvar...

Odi u drugi servis ili probaj nazvati par servisa i informativno pitati preko telefona

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se na modelu 2016. znalo desit da kad mu priđem ponovo, a ne otvorim vrata - da farovi ostanu otvoreni. Možda tebi tako svjetla ostanu.

Pokušaj ga zaključati da odšetaš i onda mu se približiti ponovo da se otključa... i onda samo odšetaj bez da otvaraš vrata.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam to isprobao vec, ali budem još jednom. 

Link to comment
Share on other sites

Ma vjerovatno treba sam nešt reprogramirat... ako je moguće :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaj si ljen skinut klemu sa aku kad dodjes nekam? 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 07. 07. 2021. at 10:38, zac7654321 said:

Kaj si ljen skinut klemu sa aku kad dodjes nekam? 🤣

Da tak nekak 😁😁

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Probaj s drugom karticom. Nekako sumnjam ali nije lose za probat. A ako ne onda mozda kompjuter od svjetala.

Link to comment
Share on other sites

Auto je mjesec dana na servisu i nemogu otklonit kvar. 

Vjerojatno ću ići na raskid ugovora i da vrate pare. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tino112 said:

Auto je mjesec dana na servisu i nemogu otklonit kvar. 

Vjerojatno ću ići na raskid ugovora i da vrate pare. 

Probaj to ako ide, jer vjerujem da su ga dobrano raskopali izgrebali i pojebali 100 drugih stvari.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tino112 said:

Auto je mjesec dana na servisu i nemogu otklonit kvar. 

Vjerojatno ću ići na raskid ugovora i da vrate pare. 

Od tih mjesec dana na njemu se radilo vjerojatno 2 dana, ostatak vremena stoji...

Ako možeš traži povrat novca, ali nekako mi to prejednostavno zvuči, koliko budeš dobio nazad je veliko pitanje, a još veće nakon koliko vremena i natezanja s njima.

Jesi dobio bar zamjenski?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dizna said:

Od tih mjesec dana na njemu se radilo vjerojatno 2 dana, ostatak vremena stoji...

Ako možeš traži povrat novca, ali nekako mi to prejednostavno zvuči, koliko budeš dobio nazad je veliko pitanje, a još veće nakon koliko vremena i natezanja s njima.

Jesi dobio bar zamjenski?

Dobio sam zamjensko vozilo, ali kad daš 200.000 kn za auto očekuješ da vozilo bude top. 

Skoro devet godina sam imao Megana trojku nikakvih problema, sad nakon dva tjedna je počelo. 

U jamstvu piše da imam pravo tražit drugo takvo vozilo ili radkid ugovora i da vrate novac

4 hours ago, macan said:

Probaj to ako ide, jer vjerujem da su ga dobrano raskopali izgrebali i pojebali 100 drugih stvari.

Neznam baš dali su raskopali šta, jer zadnje su preko kompjutera sve radili i slali podatke u francusku u renault i čekaju odgovor iz francuske

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Tino112 said:

 

Vjerojatno ću ići na raskid ugovora i da vrate pare. 

AHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Šta se smiješ koji moj? :zubo:
Ti bi trpio ovo?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Smuchac said:

Šta se smiješ koji moj? :zubo:
Ti bi trpio ovo?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

Naravno da nebi želio trpiti, ali već znamo da aute ne refundaju kad troši par litara ulja mjesečno ili sto drugih stvari, a kamo li radi svjetala.

Svakako želim mu da uspije dobiti svoj novac nazad za loš proizvod koji je dobio, ali u takvom slučaju je teško biti optimist.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Uspjeli su riješiti prije tužbe. Problem je bio u softveru, dva softvera su programirali i nije bilo dobro, onda su slali sve podatke u francusku i tamo su napravili novi softver. Tako su mi rekli. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.