Jump to content

Kako saznati broj motora laguna 1 2.2 d 1997


Miiki

Recommended Posts

Zdravo zanima me ovo ako vec ima samo me Usmjerite gdje he topic da ne lutam po forumu 😃

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dali to još uvijek štancaju po motorima. Kod nas je motor odavno potrošna roba i ne upisuje se u prometnu tako da malo tko zna. Pitaj na RFS, tamo bi mogli znati ako ti se ovdje nitko ne javi

Link to comment
Share on other sites

Trebao bi mjenjati stari motor a ne znam gdje to piše izludi vise sa ovim autom vlasnik prije mene nije održavao pa ja sad moram inace sam iz BiH ali vidim da se po Hr voza kao i moja za to sam se prijavio ovde 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miiki said:

Trebao bi mjenjati stari motor a ne znam gdje to piše izludi vise sa ovim autom vlasnik prije mene nije održavao pa ja sad moram inace sam iz BiH ali vidim da se po Hr voza kao i moja za to sam se prijavio ovde 

A gledaj, rekoh ti probaj na Renault forum Srbija, tamo se također gleda taj broj motora pa možda ćeš prije dobiti odgovor

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.