Jump to content

Tehnička nota


R24

Recommended Posts

Da li tko zna sto znaci tehnicka nota.

Naime trebam preuzeti novi salonski automobil, koji je placen od leasing kuce 29.07. te je trebao biti preuzet u ponedjeljak 02.08. Posto sam na moru, nisam ga mogao preuzeti i rekao sam da cu ga uzeti u ponedjeljak 09.08. 

I zovem prekjucer da se najavim da dolazim u ponedjeljak, posto je moj agent na godisnjem javlja mi se drugi koji nema pojma o nicemu, mora provjeriti pa mi javi. Normalno ne javlja se, zovem vec blizu 15 sati javlja se drugi agent koji opet nista ne zna i vec mi puna kapa svega kazem da dolazim u ponedjeljak bio auto spreman ili ne. Ispitati ce predmet, da bi me nazvali na kraju radnog vremena i kazali da imaju problem, da automobil ima tehnicku notu i ne mogu ga predati. Ne moze se provjeriti sto je jer je kraj radnog vremena i znati cu u ponedjeljak

Sada me zanima da li tko zna sto je to tehnicka nota??

Link to comment
Share on other sites

Nesto sto moraju popraviti, zamijeniti o svom trosku jer postoji opoziv od tvornice.
U tvom slučaju, masna i debela laž da te otkantaju i dobiju na vremenu

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Samo ne znam za sto im treba vremena, auto je salonski i kod njih je vec 4 mjeseca kao izlozbeni. 

Link to comment
Share on other sites

Pa možda je baš taj primjerak u nekoj skupini auta koji imaju zbog nečega opoziv pa oni to žele riješiti kad je auto već kod njih. Ali vjerojatnije je ovo kaj french kaže 🤣

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.