Jump to content

Autotapetarija i detailing auta


Elmo

Recommended Posts

Pozzz decki...[emoji3]

 

Ovako,zanima me da li netko zna u Zgb i okolici ko radi presvlacenje volana i mjenjaca za fer cijenu. Ne trazim jeftino nego cisto onako da znam koliko se krecu cijene i da li ste zadovoljni, ako netko moze preporuciti dobrog lika za te stvari. Isto tako i za kemijsko ciscenje, ako zna netko nekoga za kemijsko ciscenje auta da mi ga preporuci. Svaki savjet je dobro dosao. Hvala vam na trudu.

 

Poslano sa mog M2007J3SY koristeći Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Poznanik mi je prije par tjedana pričao da je prošle godine radio tapeciranje volana na Hondi Accord kod ABdesign/Premio u Klari, uletio je u neku akciju i platio svega 500kn za kožu, sada su cijene nešto više. Kaže da ga je Matus dizajn u Sesvetama tražio 1500kn za isto.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poznanik mi je prije par tjedana pričao da je prošle godine radio tapeciranje volana na Hondi Accord kod ABdesign/Premio u Klari, uletio je u neku akciju i platio svega 500kn za kožu, sada su cijene nešto više. Kaže da ga je Matus dizajn u Sesvetama tražio 1500kn za isto.

 
Zanimljivo,budem se raspitao. Kod Matusa sam bio nekidan,nije mi svidio njihov odnos prema kupcu,nekako bahato i sve na brzinu pogledali. Nisu mi dali termin niti ista,trazili su 800 kn za kozu i 550 kn za "skaj" kozu,tj,umjetnu kozu. Brutalno skupi s obzirom na reputaciju.

Poslano sa mog M2007J3SY koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pere said:

A ima i likova na forumu koji imaju iskustva s navlacenjem kožice 🤣

Nesto su suzdrzani u zadnje vrime neiskacu iz paštete🤔 ko nekada 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Elmo said:

Zanimljivo,budem se raspitao. Kod Matusa sam bio nekidan,nije mi svidio njihov odnos prema kupcu,nekako bahato i sve na brzinu pogledali. Nisu mi dali termin niti ista,trazili su 800 kn za kozu i 550 kn za "skaj" kozu,tj,umjetnu kozu. Brutalno skupi s obzirom na reputaciju.

Poslano sa mog M2007J3SY koristeći Tapatalk
 

800kn je jos prihvatljivo, frend je platio 1100 ili 1200kn presvlacenje volana (kombinacija nappa koza i perforirana) i rucice mijenjaca, ali posao bas i nije perfektno odraden kako se za tu cijenu ocekuje. Inace ima jedan decko negdje na Crnomercu koji navodno radi dobro i povoljno, ako se ne varam Domagoj, uz malo guglanja ne bi trebalo bit problem nac broj, dosta se pise po formumima o njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Domagoj Ivankovic autotapetarija

52 minutes ago, Lucky_ZG said:

800kn je jos prihvatljivo, frend je platio 1100 ili 1200kn presvlacenje volana (kombinacija nappa koza i perforirana) i rucice mijenjaca, ali posao bas i nije perfektno odraden kako se za tu cijenu ocekuje. Inace ima jedan decko negdje na Crnomercu koji navodno radi dobro i povoljno, ako se ne varam Domagoj, uz malo guglanja ne bi trebalo bit problem nac broj, dosta se pise po formumima o njemu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da ne otvaram novu temu.
Ima li neko da radi tapeciranje volana na padručju Zadar-Šibenik-Split?
Ili ostaje preporuka AB Design ili sl.?
Našao sam samo Euro tapeciranje u Podstrani
Hvala

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.