Jump to content

Clio 2, 1,4 16v 2003 privileg oprema


Robynart

Recommended Posts

Bok društvo

Zanima me pošto do sada nisam uspio pronaći:

1.  Kakva je ono kadica ispod suvozaćevog sica, kao nešto za odlaganje recimo kišobrana.

Da li bi to trebalo imati kakav poklopac ili kaj?

2.  U onoj plastčnoj kutijici ispod volana (uch) kucka nekaj dosta jako i brisači mi povremeno rade. povremeno ne.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • Robynart changed the title to Clio 2, 1,4 16v 2003 privileg oprema

Hvala i mislio sam da bi mogao biti relej. Za vikend ćemo skinuti kutijicu pa vidjeti. Ova kadica mi je baš čudna, zato i pitam 🤔

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, frenchkey said:

Da si slikao kadicu crkla bi memorija telefona?

Nisam stigao ali budem svakako

Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao slikat kadicu ali mi se majstor javio da nije relej brisaća. Nego da trebam drugi uhc, tj.  cijeli drugi komplet i čitać koda i uhc i onu centralu kod akumulatora.  Polovno je navodno oko 800 kn😡😡

Link to comment
Share on other sites

A u pm. 😭 e sad kako je detektirao to bi bilo zanimljivo znati i da samo povremeno kako kažeš utječe na brisače.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, CRN11 said:

A u pm. 😭 e sad kako je detektirao to bi bilo zanimljivo znati i da samo povremeno kako kažeš utječe na brisače.

A j... nosio je elektronićaru na ispitivanje, brisaći su malo radili malo ne ali kaj nisam znao žmigavci su blinkali unutra na tabli a vani nisu radili. Kao to bi sve trebalo prelemiti ali to je komplicirano. Pošto navodno se nemože zamjeniti samo uhc nego mora ići sve u kompletu. Ne kužim se u to, tak da ....

Link to comment
Share on other sites

329783471_20211028_174302(2).thumb.jpg.e1bd64e02edf9103c2f1d3526c66995f.jpgEvo update.

Ovo je slika kadice ispod suvozačkog sica a UCH sam skinuo i odnesao kod elektronićara. Neki ćip je pregorio unutra, složili vratili natrag sad sve radi🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drago mi  je da si ipak odlučio odnijeti elektroničaru i na taj način riješiti kvar.

Najlakše je reći mijenja sve.

Koliko ti je uzeo elektroničar ako se smije znati?

Link to comment
Share on other sites

Drago mi  je da si ipak odlučio odnijeti elektroničaru i na taj način riješiti kvar.
Najlakše je reći mijenja sve.
Koliko ti je uzeo elektroničar ako se smije znati?
500 kn u Sevetama, promijenili su neki čip, sada je sve ok.
Ako netko treba Selp autoeletronika, Travanjska 23/1 Sesvete.

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Imam ti ja povoljnog u Kastelima, ako ti šta treba
Hvala, ako budem na moru [emoji6]

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.