Jump to content

"Zamjenski" brisači


AnArChY

Recommended Posts

Ima li tko iskustva sa "zamjenskim" brisačima za Sandera?
Točnije, radi se modelu za Logan II/Symbol II, Sandero II, Duster II - 550mm+475mm.

Imam osjećaj da cijena ne odgovara kvaliteti - previše koštaju za to koliko dugo traju 😡

 

Link to comment
Share on other sites

Ma Bosh je postao ku**c, imao ih na oba auta, na polu su se crte pokazale nakon par mjeseci a na scenicu su odrvenili (postali prekruti) nakon manje od godine.

Denso je ok

Link to comment
Share on other sites

Orginal brisali na mojoj Daciji su loši. Ostavljaju crte od prvog dana. Na Scenicu su Bosch i brišu odlično s tim da su na Scenicu 50% dulje metlice.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, dizna said:

Ma Bosh je postao ku**c, imao ih na oba auta, na polu su se crte pokazale nakon par mjeseci a na scenicu su odrvenili (postali prekruti) nakon manje od godine.

Denso je ok

Može neki link, tip brisaca?
Jer ih ne nalazim po ducanima - samo oni klasični "modeli" imaju kao slovo "u" na kraju "nosača brisača". Meni je samo "ravno" i brisač se "utakne" na nosač. (malo previše navodnika, kad neznam pravu terminologiju 😀)

EDIT: našao

ja svugdje nalazim "hook", a treba mi "bayonet"

vwzewgmpy8jstnuic6pq.jpg

Edited by AnArChY
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.