Jump to content

Megane ph1, pašu li na njega felge od Clia?


misko

Recommended Posts

Imam Megane 2000. i trebaju mi zimske gume. Naišao sam na oglas za zimske 175/65/14  sa čeličnim felgama od Clia. Zanima me dakle od kojih sve modela takve čelične felge pašu na moj Megane iz 2000.-te, 1,4 i?

Unaprijed hvala svima na informacijama.

Link to comment
Share on other sites

Sve od renoa sa 4 rupe ti odgovara. 
Clio1 i 2 i 3. Megane 1 i 2 ali dvojka nema sa 14”, laguna 1 itd..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba samo pripazit na ET, kad sam tek kupio thaliu pa naknadno felge sa zimskim gumama navodno od Clia II na zadnjem kraju mi je guma poderala onu zastitnu plastiku oko kotaca. Prodao ih dalje a zimulje dao smontirat na orginalne felge s kojima je auto i dosao i nikakvih problema. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, josipp said:

Treba samo pripazit na ET, kad sam tek kupio thaliu pa naknadno felge sa zimskim gumama navodno od Clia II na zadnjem kraju mi je guma poderala onu zastitnu plastiku oko kotaca. Prodao ih dalje a zimulje dao smontirat na orginalne felge s kojima je auto i dosao i nikakvih problema. 

Kod mene je ET36, idem nazvati ovog što prodaje da vidim. Puno hvala!

20 hours ago, zveroboy said:

Merci beaucoup 😉

 

20 hours ago, laci said:

Sve od renoa sa 4 rupe ti odgovara. 
Clio1 i 2 i 3. Megane 1 i 2 ali dvojka nema sa 14”, laguna 1 itd..

Hvala puno!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.