Jump to content

Na današnji dan 17.11.2006.


x3m

Recommended Posts

Mislio sam si, u koji podforum otvoriti ovaj topic i mislim da je ovo prava lokacija jer je dio povijesti, a i mi smo već lagano oldtimeri :)

Na današnji dan prije 15 godina organiziran je event u tadašnjem jarunskom klubu, Piranha kako bi se obilježila prva obljetnica postojanja Udruge i druge obljetnice Kluba. Uz to, promotori su održali i promociju tada novog Megane-a R25 F1 u čast osvajanja dvostruke krune u Formuli 1. Obzirom da je mali jubilej red je da se i to spomene.

Iako već sad u magli, tko bi rekao da ćemo se toga još sjećati i nam te sezone ostaju u lijepom sjećanju kad je Formula 1 nešto i značila. Bar meni. Tko bi rekao, da će nakon 15 godina doći do toga da možemo rekreirati fotku i da je tadašnji Megs bio predmetom želje, a "danas" u mom vlasništvu. 

15 godina kasnije, @dolac i ja na fotki, ali naravno sada 15 godina mlađi i nadam se ne baš puno pametniji od tada - više iskusniji :hdbg:

Ako netko od forumskih oldtimera ima kakvog foto video materijala od te večeri, neka slobodno nadopuni ovaj topic kako bi se prisjetili jer meni je ta večer ostala u magli - iz do sad neutvrđenih razloga :zubo:

Za 20-u obljetnicu očekujem da organiziramo nešto slično, samo još jače!

 

 

 

PB171190.thumb.JPG.830ce1a8271a467fa966319475338718.JPG

 

IMG_0562.thumb.JPG.9ee0996de2559eff0ffe945877216c80.JPG

 

IMG_0144.JPG.ba21dda8725340f2361e0aea4f1e373f.JPG

 

IMG_0143.thumb.PNG.33d7fa5d900c0efab1be87646f9a17be.PNG
 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, x3m said:

15 godina kasnije, @dolac i ja na fotki, ali naravno sada 15 godina mlađi i nadam se ne baš puno pametniji od tada - više iskusniji :hdbg:

Pametniji apsolutno ne, iskusniji jako upitno 🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hehe, baš smo bili piceki 😆

Tada sam vozio točno 15god star R19 16V koji je bio kanta naspram RSa 225 kojem je prethodio. To su bila sva različita svijeta. Danas nemam feeling da je novi Meg RS toliko bolji od 15god starog 225. Možda starim :D 

Ovo nam je bio vozni park tada:

1335040209_2006-ozujak-11RKHmeetingJarun.thumb.jpg.853eb28a24b8757bd498a5e951bb1b86.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ova slika mi je još živo u mislima kao da sam ju jučer vidio na forumu.

Bate frag koliko dugo sam ovdje :aua:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Med0 said:

Hehe, baš smo bili piceki 😆

Tada sam vozio točno 15god star R19 16V koji je bio kanta naspram RSa 225 kojem je prethodio. To su bila sva različita svijeta. Danas nemam feeling da je novi Meg RS toliko bolji od 15god starog 225. Možda starim :D 

Ovo nam je bio vozni park tada:

1335040209_2006-ozujak-11RKHmeetingJarun.thumb.jpg.853eb28a24b8757bd498a5e951bb1b86.jpg

Fotkanje za kalendar ako se ne varam, Jarun :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Rain said:

Fotkanje za kalendar ako se ne varam, Jarun :)

Da, fotkanje na Jarunu, dijeljenje naljepnica kluba... Ne pamtim koji je povod bio 😁  EXIF kaže 13.03.2006

Skupili smo se kod veslačkog kluba, pa fotkanje kod nasipa, pa đir oko Jaruna opet do veslačkog. Bome su se okretale glave prolaznika taj dan. Još smo zlobno komentirali kako Hondaši svi driftaju, a pola nas rokće s dCi-ovima :D 

Zvjerko sa Opel foruma (OCC) je bio sa mnom tada i snimio je dulji video sa fotichem kako paradiramo po Jarunu. Mogu uploadat negdje...

Link to comment
Share on other sites

Evo link na Google Drive :)

Zvjer je stršao kroz otvoreni šiber i snimao sa sada već antiknim fotichem od 3Mpix kojem je snimanje videa bio usputni feature :D Tada je to bila aktualna tehnologija. Video je u niskoj rezoluciji s jako komprimiranim Motion-JPEG codecom pa ako se ide prekodirati na YT ili nešto onda se ne vidi skoro ništa. Zvuk sam izrezao jer je taj fotich uspio snimiti samo krčanje od šuma vjetra :D

To me navuklo da kasnije kupim DV kameru koja je ako se dobro sjećam završila kod kolege @x3m ;)

Skinite video na komp i pogledajte s VLC-om ako vaš defaultni player ne otvori.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites



Evo link na Google Drive [emoji4]
Zvjer je stršao kroz otvoreni šiber i snimao sa sada već antiknim fotichem od 3Mpix kojem je snimanje videa bio usputni feature [emoji3] Tada je to bila aktualna tehnologija. Video je u niskoj rezoluciji s jako komprimiranim Motion-JPEG codecom pa ako se ide prekodirati na YT ili nešto onda se ne vidi skoro ništa. Zvuk sam izrezao jer je taj fotich uspio snimiti samo krčanje od šuma vjetra [emoji3]
To me navuklo da kasnije kupim DV kameru koja je ako se dobro sjećam završila kod kolege [mention=1]x3m[/mention] [emoji6]
Skinite video na komp i pogledajte s VLC-om ako vaš defaultni player ne otvori.


yes. dobro te sjecanje sluzi [emoji16]
cak sam je bio pred neki mjesec pronasao i ponadao se da ce radit, ali izgleda da je neki kvar u pitanju jer nece playat video sa mdv kazetice.

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto, ali i meni je ta vecer u magli, jako :D 

sjecam se ulaska u jarun, da smo stajali i skupljali se, da je murja (ako se ne varam) drzala savski most samo za nas da prodjemo, i hansove lude simce s motorom iz r21t.. i to je to :lool:

evo jedan video clip koji je x3m napravio, a ja ga mogu gledat na repeat :tup:

bilo bi skroz korektno da za 20god napravimo nesto slicno, tesko ce bit ponovit (skupit) kolonu od vise desetaka automobila, u jednu "zmijicu" ali mislim da bi bio red da organiziramo nesto slicno :) 

 

On 18. 11. 2021. at 1:22, pere said:

Kaj, sam smo svi ljepši i pametniji! Dolcevu njušku sam nedavno videl, mladic!!!emoji16.png

haha, pravi se javio :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
On 21. 11. 2021. at 17:08, dolac said:

bilo bi skroz korektno da za 20god napravimo nesto slicno, tesko ce bit ponovit (skupit) kolonu od vise desetaka automobila, u jednu "zmijicu" ali mislim da bi bio red da organiziramo nesto slicno :)

Eto, jos 2 i po godine i bude to :D

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

He´s alive 🍺

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Marko_Os said:

He´s alive 🍺

bas sam ja to htio napisat haha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.