Jump to content

Popuštanje ljepila


darmk3

Recommended Posts

Pozdrav ekipa, 

Primjetio sam da mi se ovaj dio lagano poceo odljepljivat. Postoji li neki nacin da se to uspori/spriječi? 

Ovo je znaci povis komandne table, kod vrata suzovaca. 

IMG_20220210_070937.jpg

Link to comment
Share on other sites

Probaj neko rijetko i sporo ljepilo koje možeš špricom (medicinskom) i iglom uštrcnuti kapljicu, ne puno ljepila.
Ali opet će ti i to kopati oči tako da ja to ne bih dirao?


Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Iveky said:

Probaj neko rijetko i sporo ljepilo koje možeš špricom (medicinskom) i iglom uštrcnuti kapljicu, ne puno ljepila.
Ali opet će ti i to kopati oči tako da ja to ne bih dirao?


Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk
 

Ma ne bi ni ja dirao  da znam da će ostat ovako,  vjerojatno ce se brzo proširiti

Link to comment
Share on other sites

Evo ti jedna bolja ideja: nadji neki mali simpatični sticker kao što su oni što se lijepe na frižideru ili figuricu pa nju tu zalijepi, time di riješio estetiku a i kvalitetno možeš skalpelom reznuti i staviti ljepilo ispod (bizon dvokomponentno). To bi bilo estetski ok?

Poslano sa mog POCO F2 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.