Jump to content

Megane 3 1,5dci chek antipoluton sistem


BD84

Recommended Posts

Trebam pomoć oko greške chek antipoluton sistem, rijeć je o Renault Megane 1.5dci 81kw, ako imate kakva iskustva bio bih vam zahvalan. 

Ps. Nov sam na forumu pa se ne snalazim dobro, nemojte zamjeriti 😀

hvala svima unaprijed

Link to comment
Share on other sites

Tu grešku izbacuje za puno stvari, može biti ubrizgavanje a zna ju izbacit i kad riknu grijači. Spojit na dijagnostiku i vidjeti. Meni je bio pokazao diznu poništili grešku i natocili aditiv i od tad ništa.

Link to comment
Share on other sites

Nedugo sam ga kupio a prije nisam imao renault pa nemam nikakvih iskustava. Malo je teže palio ujutro pa sam promijenio grijače, od tada dobro pali ali mi je drugi dan izbacilo tu

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom, počet ću to riješavati, samo sam htio saznat neke smjernice ako se već neko sa tim susretao.da si skratim muke.  Kakav aditiv ste koristili?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je bio datacol aditiv, ali najbolje ti je prvo spojiti dijagnostiku pa onda dalje. Meni je auto i sa tom greškom normalno ubrzavao i radio. 

Link to comment
Share on other sites

Moj također, normalno radi, nikakvih nuspojava nema što se rada motora tiće. Hvala vam na savjetu,  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.