Jump to content

T: Apartman na moru


riceburner

Recommended Posts

Ako netko slučajno ima/zna nešto pouzdano do 1000kn/noć, od Šibenika pa na jug i otoci, 7 do 10 dana između 30.07. i 15.08.

nezahvalni termin znam, ali žena tek danas dobila datume, 2 odraslih i dijete od 5 godina, parking i klima bez doplate je must have.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za apartman, ali ako ikako možete, ja bi ti preporučio VIS. To mi je najljepše mjesto di sam bio, a prošo sam većinu obale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AllesGut said:

Ne znam za apartman, ali ako ikako možete, ja bi ti preporučio VIS. To mi je najljepše mjesto di sam bio, a prošo sam većinu obale.

ne uklapa se u buđet :D  Vis je rasprodan unazad par godina unapred sve što valja, a da nije astronomska cijena...

Link to comment
Share on other sites

Kak student sam s curom iso na 10 dana na more... Vodice, Biograd i sl... za 1000 kn :D... jos smo max hiljadarku potrosili na PTSP (piti jesti piti - kak bi reko moj frend :zubo:).

Prosle godine bili na Korculi... Apartman je bil bomba, opremljen bolje nek nas stan. Lokacija centralna, a opet mirna i s pogledom. Plaza pod nosom.. Auto parkani 5-6 minuta od apt u podzemnoj garazi (u cijeni). Mores naravno do apartmana s autom da iskrcas stvari. U budjet se uklapa bez problema.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Korčula nam je prioritet, ali cifre su lagano nebulozne, jer su samo takvi ostali još slobodni.

Opet glupo mi je iskrcati hrpu  para da za svako kupanje moram palit auto, nije mi to baš cilj odmora.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, ludo.... ove godine izgleda jos ludje nek prosle... Mi smo mislili da normalan apartman za malu obitelj dobijes za 100tinjak € za noc. Ajd 10-20 plus minus nekak prozvaces ak je bas super... al cijene bez greske idu do 200€. Strava. Kolko got volim jadran mislim da bumo mi ove godine nekud drugdje... ili jednostavno treba pravovremeno rezervirat prave stvari. U ovo ludo vrijeme je to jako tesko. Ne znas u sijecnju os moc prek granice ak bus prehladjen ili ak ce neko tamo gore odlucit prosirit rat na zemlju dvije dalje. Opaka vremena smo si izabrali.

Link to comment
Share on other sites

fakat grdo, pa kolko treba obitelj sa recimo 2 djece izdvojiti za 15 dana mora? znači nikakav luksuz, ali niti rupa, ako je 1000kn nocenje, plus hrana, put, još ako je trajekt, neki izlet ili nešto, 25k kn? bolesno

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, AllesGut said:

fakat grdo, pa kolko treba obitelj sa recimo 2 djece izdvojiti za 15 dana mora? znači nikakav luksuz, ali niti rupa, ako je 1000kn nocenje, plus hrana, put, još ako je trajekt, neki izlet ili nešto, 25k kn? bolesno

hotela na jadranu da nije socijalisticka rupa s polupansionom za 7 dana tesko ispod 10 000kn...

mi smo dobili ponudu od hotela u koji inace idemo na proljece na par dana, kao za stare goste odobrenje extra popusta 10 dana zaokruzeno na 22 000 kn plus poklon polupansion, inace je redovna cijena nocenja s doruckom je skoro 25k kn...

imali smo ideju onih mobilnih kućica u nekom kampu pošto smo joo uvek prekomotni da bi išli s djetetom u šator, a i nemamo baš šator koji može držat jaku kišu, cijene tih kućica su tek bolesne...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

brijem da je turska ili grčka, skupa sa avionskom kartom jeftinija, hrana je sigurno jeftinija, a vjv i puno bolja, tako da nemam nekaj svoje na moru, ja bi to gledao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, AllesGut said:

brijem da je turska ili grčka, skupa sa avionskom kartom jeftinija, hrana je sigurno jeftinija, a vjv i puno bolja, tako da nemam nekaj svoje na moru, ja bi to gledao

moji roditelji su zadnjih 10 godina prije korone isli u  tursku i grcku, nikad vise od 2000 eur za 2 tjedna all inclusive s izletima, visama i avio kartama nisu platili, zadnje je cak kombi za transfer u ljubljanu ih pokupio od kuce i vratio, sve u cijeni...

mislim da cemo i mi iduce godine ako nebu nekog sranja u tursku ili albaniju u neki resort... vec vise ljudi bilo u albaniiji samo pozitivna iskustva...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čitam ovo i ne vjerujem. Doduše sedmi mjesec. Na Malti, ali ajde u središtu Malte dakle cca 3km od mora smo uzeli apartman, 2 tjedna 450€. Parking, klima sve u cijeni. Trajekt Genoa --> Palermo 320€ trajekt sa kabinom Pozzallo --> Valletta 260€ sve povratno. Gledao nedavno avionska karta do Malte 100€ po osobi iz Zagreba, povratna... Samoposluge su više manje ista cijena. 10% razlika nešto skuplje nešto jeftinije, restorani, ovisi što od 12 eura do 20tak po osobi skupa sa pićem. Izleti brodom okolo cca 25 eura. Rent a car bude 20tak eura bez dodatnih osiguranja. Javni prijevoz je ok. Ima i onaj go to car. Dakle kada ti treba auto platiš za onaj koji stoji. I na većini plaža je pješak. Dakle ne kamenčići, oprostite Dalmatinci, nego baš pijesak. 5€ dnevno ležaljka, 5€ suncobran pa ako hoćete slobodno a ako ne ništ.

Link to comment
Share on other sites

da su toliko cijene otišle ove godine? pa ko si to može priuštiti?

Link to comment
Share on other sites

Ja idem uvijek u Istru i uvijek u isti apartman...60€ noć,nas 5-ero...doduše ja sam čudan pa ne želim blizu plaže,već idem u jedno selo pokraj Poreča,volim mir navečer...a volim i to što se svugdje ide autom da ne moram ništa vući na plažu,već lijepo parkiram i izvadim iz prtljažnika što trebam...ostalo stoki u autu dok ne zatreba.

I vidim da su i oni dignuli cijene solidno, doduše meni je i dalje ista cijena pošto smo si postali dobri...i 8mj uvijek čuvaju za nas dok mi ne javimo točan datum kad dolazimo...ali kad mi javimo mogu reći da u roku par dana se popuni i ostatak mjeseca.
Što me iznenađuje pošto je to selo i imaš par km do plaže.

A što se tiče onih kućica u kampovima,prije 7-8g jedan kamp smo radili u Istri pa sam od vlasnika dobio dobar popust za 10dana...ali mogu reći uz taj popust cijena je bila tad(radio u HR na baušteli) za moj džep dosta visoka.
Prije 3 godine sam htio opet ići i mogu reći da sam jako brzo odustao od te ideje...cijene su baš kako kolega reče bolesne.

Link to comment
Share on other sites

2020 sam bio u mobilnim kučicama, drugi red do mora, bila neka smiješna cijena sa doručkom uključenim

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Krule said:

2020 sam bio u mobilnim kučicama, drugi red do mora, bila neka smiješna cijena sa doručkom uključenim

koji kamp i koje doba? moja sestra je sad bila prosli vikend i sad je kao predsezona 100eur noc...

nadji mi slobodno 01. do 15.08 po 100 eur noc...

Link to comment
Share on other sites

Starigrad paklenica..ali to je bilo ono vrijeme korone i ako se dobro sjecam, sredina 6og mjeseca. Bilo skoro pa prazno, uzivancija samo takva. Sad sam bas isao gledati cijene, 80e noc...bas me zanima kako ce proci ova turisticka sezona s takvim cijenama

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Krule said:

Starigrad paklenica..ali to je bilo ono vrijeme korone i ako se dobro sjecam, sredina 6og mjeseca. Bilo skoro pa prazno, uzivancija samo takva. Sad sam bas isao gledati cijene, 80e noc...bas me zanima kako ce proci ova turisticka sezona s takvim cijenama
 

 

jest da su kampovi uvek skroz na obali, ali oni su ga isto preterali s cijenama.. evo za primjer dugi otok, 500kn po danu u sezoni mjesto za sator i polica u zajedinickom frizideru, zadnje smo tamo bili prije 6 godina i istu stvar platili 230kn po danu...

Link to comment
Share on other sites

On 17. 05. 2022. at 21:43, riceburner said:

Ako netko slučajno ima/zna nešto pouzdano do 1000kn/noć, od Šibenika pa na jug i otoci, 7 do 10 dana između 30.07. i 15.08.

nezahvalni termin znam, ali žena tek danas dobila datume, 2 odraslih i dijete od 5 godina, parking i klima bez doplate je must have.

Dali te zanima Dugi otok?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 18. 05. 2022. at 9:33, pere said:

Kak student sam s curom iso na 10 dana na more... Vodice, Biograd i sl... za 1000 kn :D... jos smo max hiljadarku potrosili na PTSP (piti jesti piti - kak bi reko moj frend :zubo:).

Prosle godine bili na Korculi... Apartman je bil bomba, opremljen bolje nek nas stan. Lokacija centralna, a opet mirna i s pogledom. Plaza pod nosom.. Auto parkani 5-6 minuta od apt u podzemnoj garazi (u cijeni). Mores naravno do apartmana s autom da iskrcas stvari. U budjet se uklapa bez problema.

 

@riceburner, e jesam bedak... uopce nisam link stavil!!! Oces pitam tetku? Imam njen broj i vecinu to ga smo unapred prek tel rjesavali... ak ti se dopada lokacija i imas srece da je neka rupa il je neko odustal... rado priupitam.

https://g.page/apartment-plaza?share

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadam se da se kolega rice neće ljutiti ako uzurpiram mjesto u ovoj temi. Nažalost isto u zadnji čas se formirao termin godišnjeg odmora. 

Tražim za 4-članu obitelj apartman u Primoštenu između 11. i 24. srpnja. Znam da je long shot, ali valja probati...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ove dane sam bas boravio malo na obali, znaci situacija nije normalna, cijene otisle u nebo i svi apartmani koji valjaju, a nisu bolesno skupi su rasprodani 7 i 8 mjesec, ostale su rupe i ono sto je nedostizno prosjecnoj obitelji...

malo bili stavili na papir, recimo za troclanu obitelj ako hoces biti 14 dana na moru u apartmanu da namjestaj nije od babe iz stoljeca sedmog i da nije 7 avionskih stanica od plaze ispod 12 000kn samo za smjestaj, a di je jos put, nedajboze trajekt i hrana po obalno/otocnim cijenama...

imamo jednu povoljnu varijantu za Hvar, ali muci me da 15 godina nisu u stanju zavrsiti, tj. asfaltirat 10km ceste od Svete Nedilje do Hvara, sada je taj makadam propao toliko da se vecinu puta moze samo pravim 4x4, a ovisit samo  jednoj cesti i cekanju po sat vremena da bi prosel tunel u jednom smjeru mi bas nekako nije napeto...

sve sam nekako blize ideji da odemo nekud van na last minute ili pregriznem vnogo i platim kod nas neki hotel kolko se mogu ispruzit i amen...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se bas veselio jadranu opet al smo se odlucili za isto ovo kaj i ti. Luda vremena.

Moji ludi starci i dalje rentaju apartmane prvi red do mora, mores s prozora pisat u more.... za cijenu koja se nije zadnjih 10 godina mjenjala. Ne znas ko je ludji!

Link to comment
Share on other sites

A kolega njemci su bukirali sve 7 i 8 mj.. Neznam sta da ti Kazem.. Potrazi po juznoj dalmacijji od Makarske pa prema Du.. Kod nas su cjene kao i zadnjih 6-7 godina ostale..Samo sta je ovaj dijo za obitelj bez nekih atraktivnih dogadjanja..Ali je more cisto i ijos uvik nisu guzve osim Subota Nedjelja-na plažama.. Pa Korcula koliko vidim na bukingu ima normalni cjena a ima i abnormalno... 

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

ima apartmana da po normalnim cijenama, a onda pogledas slike ili procitas recenzije pa ti je jasno zasto su slobodni :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.