Jump to content

Trebam pomoć


ivan08

Recommended Posts

Naime situacija je slijedeća: Sin je u nedjelju ujutro krenuo twingom na more u Poreč. Na putu, negdje kod Delnica mu se auto ugasio i više nije htio upaliti. Vergla ali ne može sastaviti. Pošto je član HAK-a, pozvao je pomoć na što su mu oni poslali nekakvog vanjskog suradnika sa šlep službom koji mu je na račun pogodnosti kao članu odšlepao auto u Poreč i preporučio nekakvu radionicu gdje bi mu mogli pomoći oko otklanjanja kvara pa da nastavi s godišnjim odmorom. U toj radionici su mu sutradan rekli da su zatrpani poslom i da auto nisu ni pogledali te da na red može doći tek slijedeći tjedan. Danas je srijeda, HAK se pravi lud, i na njegovo inzistiranje da auto odšlepaju pred njihovu radionicu odgovore da oni nemaju klasičnu radionicu i da je jedini majstor koji tamo radi samo na intervencijama. Svi ostali servisi i mehaničari do kojih je uspio doći u okolici Poreča su ili zatrpani ili na godišnjem tako da je situacija skoro bezizlazna. Prisiljen je produžiti godišnji na račun toga jer mu auto treba za put na posao pošto radi u Sloveniji. Ima li itko na forumu nekakvo poznanstvo, preporuku, savjet kome se obratiti tamo u tom kraju da se problem riješi u što kraćem roku. Hvala svima unaprijed.

Link to comment
Share on other sites

Dogovoriti se s mehaničarima 💰💰💰  Uvijek funkcionira.

"100€ onome tko nađe kvar!"

Brzo će naći kvar ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Med0 said:

Dogovoriti se s mehaničarima 💰💰💰  Uvijek funkcionira.

"100€ onome tko nađe kvar!"

Brzo će naći kvar ;)

Pokušao je, nažalost bez uspjeha.

Link to comment
Share on other sites

Zvati servise u Rijeci i probati auto odšlepati tamo. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, borny said:

Zvati servise u Rijeci i probati auto odšlepati tamo. 

Već je potrošio sav bonus za šlepanje. Obzirom da je kvar nepoznat kao i cijena istog, to je rizičan potez jer može biti nešto jednostavno i jeftino a cijena šlepanja nije mala.

Link to comment
Share on other sites

Jucer sam bio do Poreča, da sam znao za ovo mogao sam baciti oko..

Mislim da je kardinalna greška bila šlepanje pokvarenog auta na mjesto godisnjeg odmora. Bliže mu je bilo nazad doma nego nastaviti, u turističko mjesto tražiti majstora..lako se sad praviti pametan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, laci said:

Jucer sam bio do Poreča, da sam znao za ovo mogao sam baciti oko..

Mislim da je kardinalna greška bila šlepanje pokvarenog auta na mjesto godisnjeg odmora. Bliže mu je bilo nazad doma nego nastaviti, u turističko mjesto tražiti majstora..lako se sad praviti pametan

Šteta. A jbg, mislio je završiti godišnji jer već ima plaćen smještaj. Nadao se da HAK ima rješenje jer to im je svrha kad ono...prc.

Link to comment
Share on other sites

Evo mali update: Kada imaš 23 godine misliš samo na provod i pi*ki*a*ke pa odšlepaš auto u Poreč u jeku sezone onda ti auto leži 10 dana pred servisom i moraš rentati drugi da bi bio mobilan a kvar na autu je relej pumpe goriva i još dva(??) + osigurač i platiš popravak 800 kn....🤨 Hvala svima koji su se angažirali oko pronalaska mehaničara. Pila opet zuji.

Link to comment
Share on other sites

Svo zlo s tim prošlo... Isplaniraš sve pa te posere. Sretno dalje! :drivar:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.