Jump to content

Novi clio V problemi


Tomi77

Recommended Posts

Lijep pozdrav svima. Kupio sam novi clio na pocetku ove godine, oprema limited i motor 1.5 dci sa 100ks. Prvo sto se tice opreme, znaci srednja je a rucna klima, iza dobos na gumama, nema svjetla na straznjoj klupi, podizaci prozora rucni iza, nema svijetla ispred suvozaca u onom pretincu, ovo zadnje me sokiralo da tako vozila isporucuju i zalio sam se i tvornica je odobrila da se ugradi ali ja nisam htio petljati da ne bi nesto drugo otislo jer je novi auto u pitanju. Drugi dan nakon preuzimanja mi odmah zadnje svjetlo nije radilo i morali su promjeniti sve, nije u pitanju bila zarulja. Rucica u gepeke skoro otpada, voda mi curi na zadnjim staklima, auto ce uskoro 8 mjeseci i 12 000km i toliko problema sa njim, previse stvari za zamjeniti i kome takav auto prodati jer je sigurno nekvalitetan i pitanje sta ce biti poslije s njim, garancija samo 2 godine,dali netko ima slicna iskustva? Hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.