Jump to content

K: za Clio 2 sport ph1 razno


Mirko

Recommended Posts

Dakle slijedaće mi treba: 

Aluminijska hauba, volan s airbagom ili samo airbag, štop lampe u ok stanju, prednja oba ili jedno sjedište (najbitnije mi je stanje spuzve da je top tako da mogu i od ph2), oem kučište filtera zraka, ventilacijske plastike na rubovima gornjeg dijela instrument table, prekidač sva 4 žmigavca (jasno vidljiva oznaka, da nije izlizana), senzori udara za zračne u ispravnom stanju (do vrata, ispod bocnih plastika sjedišta poviše šine).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bump, za rijetke navedene komade ala hauba i ručica mjenjača, spreman sam posteno platit, tj priko poštenog.

Link to comment
Share on other sites

Senzori udara, rešetke ventilacije i prekidač od sva4 ti pasu i sa običnog ph1. 
Alu haubu je imao u originalu (nisu svi) ili samo želiš prestiž?

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, laci said:

Senzori udara, rešetke ventilacije i prekidač od sva4 ti pasu i sa običnog ph1. 
Alu haubu je imao u originalu (nisu svi) ili samo želiš prestiž?

 

Da znam za ove sitnice da su iste, alu hauba.... jednostavno su mi drage te rijetke pizdarijice.

Link to comment
Share on other sites

Ručica mjenjača riješena, dodao bih još ako ko ima ispušnu granu od ph2 182 zanima me.

On 10. 12. 2022. at 10:30, laci said:

Senzori udara, rešetke ventilacije i prekidač od sva4 ti pasu i sa običnog ph1. 
Alu haubu je imao u originalu (nisu svi) ili samo želiš prestiž?

 

Da znam za ove sitnice da su iste, alu hauba.... jednostavno su mi drage te rijetke pizdarijice.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.