Jump to content

Famozni k9k636


Antonio34

Recommended Posts

Vozilo je 2014 god 81 kw ima 102000 na satu ne dimi ne cvokokče troši kao upaljač po meni odličan auto nezeza me skoro čitavu godinu i onda dođe mali minus i onda pizdarija svake zime...a autu zamijenjeni: novi grijači,senzor temperature ,termostat,filter goriva,senzor rashladne tekučine.radi se o tome kada je mali minus i kada odleži preko noći upalim ga iz prve i auto radi 1-3 minite i onda počme da čekiča i to kratko traje dok ne crkne ili mu ja dodam gasa i onda prestane.i onda ga upalim i nema više pizdarije.e sada mi molio da mi se jave svi koji su taj problem sa softverom koji ovaj auto ima uspijeli riješiti...da me krivo ne shvatite nisu dizne niti bilo šta drugo osim tog usranog softwarea...i da mi objasne kako hvala

Link to comment
Share on other sites

To je feature na tom motoru [emoji4] Nema grijanja u leru radi ekologije, čim upališ odma gas [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Stavi nove windowse. default_zubo.gif
Ima tu još senzora koje nisi spomenuo,ne bih ja još na software. Jesi razmišljao o dobrom ovlaštenom servisu i da ga netko pogleda sa Clipom?

Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Smuchac said:

Stavi nove windowse. default_zubo.gif
Ima tu još senzora koje nisi spomenuo,ne bih ja još na software. Jesi razmišljao o dobrom ovlaštenom servisu i da ga netko pogleda sa Clipom?

Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk


 

Zvao sam ovlašteni objasnio šta se dešava,kažu nisu se susretali....odmah sam odustao

Link to comment
Share on other sites

vidim da si iz Vinkovaca, jesi probao sa Bendix-om? Ja kod njih održavam već godinama sve svoje aute, nikad me nisu iznevjerili. Ekipa u trgovini i glavni mehaničar vozaju renaulte, tako da ih dosta dobro poznaju

Link to comment
Share on other sites

On 10. 01. 2023. at 1:02, Goranvk said:

vidim da si iz Vinkovaca, jesi probao sa Bendix-om? Ja kod njih održavam već godinama sve svoje aute, nikad me nisu iznevjerili. Ekipa u trgovini i glavni mehaničar vozaju renaulte, tako da ih dosta dobro poznaju

Nisam kod njih probao...pitanje dali itko susreo s takvim problemom od majstora...jedino da je onda bi odvezao auto kod njih

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.