Jump to content

TMC signal u hrvatskoj


rkija89

Recommended Posts

Pozdrav, zanima me postoji li način da mi navigacija prima TMC prometne informacije u hrvatskoj. Kada sam u ZG imam sve prometne informacije iz Slovenije (zastoj, radovi, nesreće,...) ali iz HR nema ničega. Također kada odem prema istoku HR gumb TMC bude siv i uopće ne prima informacije o prometu. Ima li kod nas uopće opcija TMC? Bio bih zahvalan da mi netko odgovori. Lp

Link to comment
Share on other sites

App hak na mob, pa gledat prije puta, i drzati TA na radiu ukljucen i cekat da se hrt2 ubaci u zvučnik

Link to comment
Share on other sites

Sve je to kifla naspram Wase-a.
Kako zadnjih 6 mj hodočastim u SLO na tjednoj bazi shvatih da je Wase bolji od tog.

Link to comment
Share on other sites

On 30. 12. 2022. at 21:57, mata73 said:

Sve je to kifla naspram Wase-a.
Kako zadnjih 6 mj hodočastim u SLO na tjednoj bazi shvatih da je Wase bolji od tog.

U pravu si, Waze je mama za sve. Znači ništa od TMC kod nas, a možda i naprave nešto kad mi auto već bude za prodaju 🤣

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.