Jump to content

Disk pločice


Zemo

Recommended Posts

Molim pomoc!

Koje disk pločice da uzmem za mog renault Scenica 2016 godina 1.5 dci?

Prilikom servisa i prednje i zadnje su za skorašnje mijenjanje imaju jos oko 3mm mesa?!

A ne kuzim se bas nista u to!

Imam u ponudi trw i ate?

Link to comment
Share on other sites

Nemaš u ponudi zadnje ATE za sjenika 3, uzmi TRW.

ATE ne pašu zbog onih limića. Naprijed paše sve što ima u ponudi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zemo said:

Sta ne pasu znaci prednje ate a zadnje trw?!

Ne, zar sam tak loše napisao da se niš ne kuži?

ATE pločice ne pašu iza, odnosno po katalogu ima za kupit ali kod ugradnje je jebada s limićima koji ne pašu, neš su sjebali...

Naprijed odgovara sve uključujući i ATE

Link to comment
Share on other sites

ako ima elektricnu rucnu ozada treba org limice, plocice mozes bilo koje, limici su problem

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, robyakarider said:

plocice mozes bilo koje,

Ne mogu bilo koje pločice. Npr. Ate nema pločice za el ručnu sa odsječenim rubovima koji idu u nosač kliješta. 

Trw

 

thumb?id=7912232&m=0&n=3&lng=dk&ccf=9407

Ate

 

Screenshot_20230105_085251.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

koliko se sjecam ima, ali mozda se i krivo sjecam


Krivo se sjećaš, na mojem scenicu si to diplomirao, na ATE uglovi nisu zarezani i oni limići su drugačiji :-)

Link to comment
Share on other sites

Tebi puno toga prolazi kroz ruke, tko bi to popamtio. Meni ostalo u sjećanju jer sam dvaput kupovao :)

@direstraits Kako je situacija s prednjim pločicama i limićima na Sjeniku br. 3 1.5dci?

Ima li tu kakvih sličnih zezancija da treba paziti kod kupnje kao i sa zadnjima?

Čeka me uskoro zamjena prednjeg kompleta s diskovima.

Link to comment
Share on other sites

Situacija je napeta 

27 minutes ago, Alen said:

Kako je situacija s prednjim pločicama

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mene su TRV pakne u firmi iz Intercars za ručnu na Iveco Dailly pravo iz igrale na kraju sam iz rezao jedan dio jer su bile duže i nisam tromblu sa ležajem i diskom mogao vratiti gore tako da sam ljut na zamjenske djelove

Link to comment
Share on other sites

Nisu krive već za taj model a hoću reći da kopiraju a ne naprave kako treba pa se događa da ne pašu pa zbog takvih stvari gubim povjerenje u zamjenske dijelove jer su većinom ŠROT

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Brat je stavio disk plocice Bendix na Kadjara 2016 godina i jako mu skripe i nakon 2.000 km. Da li netko zna sta bi to moglo biti? Ili je to normalno za te plocice?

Poslano sa mog Pixel 7 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

neka drugi put kupi jos jeftinije pa ce proskripit nakon 200km

bendix je skart roba od textara...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Molim vas savjet sta da napravi jer je stavio i Bendix diskove. Da li da promjeni samo plocice ili i diskove i plocice u kompletu? I koje preporucujete za Kadjara 2016? Hvala

Poslano sa mog Pixel 7 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja bi prvo sve dobro pospricao brake cleanerom, jer mozda je negdje ostalo masnoće... ako to ne pomogne, promijenio bi pločice...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proškripale su i moje u ATE-ATE kombinaciji par mjeseci nakon što sam ih ugradio.
Ja zatvorim prozor, pojačam radio, naučim se živjeti s tim zvukom i sve 5. Škripe jednako već skoro dvije godine [emoji23]

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.