Jump to content

P: Megane Grandtour dci GTline


dolac

Recommended Posts

10 hours ago, Max said:

@dolacznam da ti još uvijek nije dobro ali nemres ko zadnji amater napisat GT kad je GTline. 🤣 

sve znas :D 

ja sam doslovno prepisao naslov iz oglasa :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • dolac changed the title to P: Megane Grandtour dci GTline
38 minutes ago, Display said:

Novo kvacilo a nema ni 100 iljada 😯

ako si zainteresiran sto i zasto mogu ga pitat, al mislim da ce zainteresirani kupci sami pitat svaku info sto ih zanima....

Link to comment
Share on other sites

Novo kvacilo a nema ni 100 iljada [emoji54]

Prvi vlasnik je vozio moj auto prvih 37.000km. Moje je proklizavalo na nekih 70ak tisuća km. Zamijenio sam ga. Auto sada ima 205.600km i još uvijek ima isto to kvačilo koje sam promijenio prije 11-12god.

Netko ga potroši prije netko poslije, a netko nikada. To je potrošni dio. Osobno me to ne bi odbilo od kupnje pogotovo ako je dvomaseni zamašnjak provjeren kod zamjene.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jao,kad sam tražio Gt line nije ih bilo po oglasima, ono par komada ih ima ali sa 200 000km nadalje...sad kad sam uzeo nešto drugo,slično...vidim ovaj oglas...jbg

Edited by deki
Link to comment
Share on other sites

Ja svog vrebao u njemackoj mjesecima... u pol godine je bilo 2 plava GT Line-a... jos uvijek jako lijepa vozilica za vidit na cesti! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Baš ovog je brat htio uzeti prosli put kad je bio auto na oglasu. Pa je vlasnik odustao. Brat je na kraju uzeo meg4 karavan gt line 1.6dci..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam vlasnika, niti auto, samo kolega s mora okacio oglas u wup grupu pa sam ga pitao dal zeli da mu auto oglasim na forumu..

eto ako je vec netko bio gledat auto, onda ima sigurno i koju info vise, iako vjerujem da onaj tko trazi takav ili slican auto, ce okrenut broj i dogovorit pregled.. bar sam tak ja kad sam trazio auto....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je auto dobar ovo je prilika samo takva s obzirom na cijene auta u zadnje vrijeme. GT Line verzije je gotovo nemoguće naći u dobrom stanju i s tom kilometražom za dobru cijenu.

Link to comment
Share on other sites

On 16. 01. 2023. at 12:52, laci said:

Baš ovog je brat htio uzeti prosli put kad je bio auto na oglasu. Pa je vlasnik odustao. Brat je na kraju uzeo meg4 karavan gt line 1.6dci..

Sreca da nismo poslovali 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Med0 said:

Ako je auto dobar ovo je prilika samo takva s obzirom na cijene auta u zadnje vrijeme. GT Line verzije je gotovo nemoguće naći u dobrom stanju i s tom kilometražom za dobru cijenu.

Imam ga ja, perla bijeli bijeli, 8 original felgi sa sezonskim gumama. 110tkm. Te zanima ili sam se samo pohvalio?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Čovjek mi se javio da je opet odustao od prodaje. Razlog ne znam al kako stvari stoje auto više nije na prodaju..... Pa ide lock

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • dolac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.