Jump to content

P: Renault Laguna 2, 1.9dci


laci

Recommended Posts

Gospođa Krstarica na prodaju.

Vozio ju je moj stari zadnjih 7god i 80000km.

Kupljena je sa zaribanom radilicom, namjerno.

Motor je tada složen na novo, kompletno, potpuno i opširno.

Novi klipovi, brizgaljke za hlađenje klipova, vijci radilice, ležaji, brtve, podloške dizni, baš svaki potrošni dio je zamijenjen novim. Radilicu sam uspio nać neoštećenu i komplet STD.

Promijenjeno kvačilo.

Reparirana turbina i dizne, alternator i alnaser.

Sva 4 diska sa pločicama, jedan homokinetički, letva volana i amortizeri su promijenjeni unazad 2-3god. Kao i kugle, stabilizatori i krajnici. Ventilator grijanja kabine i prednji podizači prozora.

Da ne nabrajam dalje, koga bude zanimao auto nazvat će ili stupiti u kontakt na neki način već.

Naravno da ima par sitnica za riješiti ali ništa strasno. Bilo bi dobro distribuciju promijeniti.

Ima ljetne i zimske gume na 8 istih felgi.

Zadnjih 3mjeseca više-manje stoji, jer je nabavljen manji auto. 

Cijena bi bila oko 1700€, registracija izlazi krajem 3mjeseca.

Kontakt 0977933754

Za sad par slika 

 

 

 

 

 

0E503626-6F30-4343-99A6-C19596A39BC8.jpeg

5A51E8AB-CBB1-4C43-8DD3-86415EC4506E.jpeg

2AFB7A70-5683-4F56-A954-A5A883591FC5.jpeg

04F3FC02-455A-4272-BF3F-86D1AF1E2CCA.jpeg

7F43AEAC-48E3-4AFA-8590-55C059002EB2.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 


Vozi se kao nova, nema šuškanja ili drugih neželjenih zvukova u vožnji. Distribucija, zadnji senzori i motoric od zadnjih lijevih vrata će biti uskoro rijeseno tako da će auto biti 1/1.

Srećom samo sam je tu oglasio te ni jedan od trojice koji su pitali za nju nije bio ozbiljan.

 

Nakon sto sam je koristio ovaj vikend zaključio sam da laguna ostaje. Ide punto u prodaju.

 

Molim lock. 
:lock:

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.