Jump to content

Talisman 160ks EDC(2017) cukanje pri ubrzavanju i CarPlay


tomica1337

Recommended Posts

Pozdrav svima, kupio sam navedeni auto, sve je okej s autom opcenito osim sto sam primjetio da pri ubrzavanju auto na trenutke počne trzat/cukat.. 

Također ne znam kako uspostaviti da na autu imam CarPlay, pokusao sam iPhone 13 ustekati preko USB-a i prepoznaje ga kao iPod?

R-Link store također ne radi..

 

331885242_550336880217761_218517646579983313_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Javiš se u ovlašteni https://www.krzak.hr/

Tražiš Ivan Kržak - 0981332669

Ažuriranje R-Linka riješi sve probleme. A u vezi getribe prvo dijagnostika pa izmjena ulja(ako nije odrađeno), preporuča se svakih 60 000km., ili 5god.

 

Ja iz Zagreba potegnuo do Bjelovara i sve kod Ivana odradio za nikakve novce koliko traže ovlašteni u ZG.

 

Lijep pozdrav

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

@tomica1337 Pozdrav , dali si uspio riješiti problem trzanja pri ubrzavanju?? I ja imam sličan problem.. ubrzava ali sa trzajima....

Link to comment
Share on other sites

On 26. 06. 2023. at 17:20, Danko-KT said:

@tomica1337 Pozdrav , dali si uspio riješiti problem trzanja pri ubrzavanju?? I ja imam sličan problem.. ubrzava ali sa trzajima....

poz, jesam. problem je bio u konektorima koji su spojeni na dizne.. lp

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala lijepo, idući tjedan idem na servis pa ćemo vidjeti.. svaka ideja informacija mi je dobro došla u ovom trenutku!!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.. jedno pitanje Tomica.. dali ste imali upaljenu kakvu lampicu, grešku kada ste imali navedeni problem?? danas sam bio na servisu, zbog trzanja, no nisu mi ništa mogli napraviti jer trenutno nema nikakve greške.. prije mjesec dana taman prije redovnog servisa mi se upalila Provjerite ugrizgavanje, što su samo poništili na servisu (rekli su da je sustav turbinskog punjenja izbacivalo te ako se ponovi da opet dođem)... Gdje ste riješili problem, u kojem servisu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.